Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

BİLGİ Zippyshare Sitesine Bağlanma ve İndirme Sorunu Çözümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
31,363
3,480
113
Zippyshare sitesinin bazı serverları ülkemizde engelli olduğu için bağlantı sorunu oluşuyor. Doğal olarak bağlanılamadığı için bazı arkadaşlarımız linkin kırık olduğunu zannedip bizlere bildiriyorlar. Sorunun çözümününe gelirsek 2 farklı yöntem mevcut.

1-) Hata aldığınız partta Jdownloader2 tarzı programları kullanmayın. (Erişim engeli olduğu için part hata verecektir). Bunun yerine Dns değiştirip internet tarayıcısı üzerinden indirin. Benim denediğim (şimdilik) tavsiye edebileceğim ve sorun çıkartmayan Quad9 (9.9.9.9) dns var. İnternet tarayıcısından geçmişini silin ve bunu girin.

Windows 7 DNS DEĞİŞTİRME / Windows 8 DNS DEĞİŞTİRME / Windows 10 DNS DEĞİŞTİRME

2-) Vpn kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz. Yalnız şuna dikkat edin filecrypt sitesi üzerinden link alıcaksanız vpnsiz girin çünkü 403 forbidden hatası alabilirsiniz. Giriş yaptıkdan sonra bağlanmak istediğiniz partın yanında ki download butonuna basın ve vpn'i aktif edin.


EKNOT: Yukarıda ki işlemleri doğru yaptığınız halde yine ulaşmıyorsanız bu sorun zippy serverlarının yoğunlukdan dolayı cevap veremediğinden kaynaklıdır. Biraz bekleyin ve ara ara tekrar deneyin.


EKLEME: MART 2023 Zippyshare sitesi kapandı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]