Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Xbox Classic Oyunlarını Xbox 360'da Oynama Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox Classic Oyunlarını Xbox 360'ta Oynama Rehberi JTAG/RGH

Xbox Oyunlarını Xbox 360da Oynama Rehberi JTAG/RGH

Selamın Aleyküm Xbox360torrent ailesi bende sizler gibi xbox classic oyunlarını xbox 360da nasıl oynandığını bilmiyordum daha doğrusu hiç uğraşmadım bakmadım biraz araştırdım öğrendim denedim test ettim sizlere rehber hazırladım kafa karıştırıcı gelebilir çok kolay 2 dakikada yapılacak işlemler :)

!!! ÖNEMLİ NOTLAR !!!

-Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Sorumluluk Kabul Etmem Tüm Sorumluluk Kullancıya Aittir

-Orjinal dahili HDD kullananlar bu rehberden yararlanabilir,harici HDD malesef işlemler yapılamıyor.

-Rehberde 2 Tür Uyumluluk Oyun Dosyaları Mevcuttur 1. 2007 Yılına 2. ise 2011 Yılına Aittir

-Oyunlarda Hatayla Karşılaşırsanız İlk Önce 2007 Olmazsa 2011 Yılına Ait Dosyalarını Atarak Deneyin

-Eğer 2007 ve 2011 Uyumluluk Listesini Deneyip Yine Hata Alıyorsanız Oyun 360 İle Uyumlu Değildir

-Resmi Uyumluluk Listesine Buradan Bakabilirsiniz

http://support.xbox.com.....-games

-Iso Dosyalarını Ripe Çevirmek İçin Xbox Image Browser Programını Kullanın Unable To Determine Xbox Disk Type Hatası Alırsanız Iso2God Programıylada Çevirebilirsiniz Aşağıdaki Konuda Anlatımı Ve Linki Mevcut

Exiso & God2iso & Iso2God & Xbox Image Browser Xbox 360 Kullanım Rehberi JTAG/RGH

-Konuda ki Bütün Linklerin
Rar Şifresi(Password):TheDarkness/WwW.Xbox360Torrent.CoM

Xbox 1 Oyunlarını Xbox 360'da Oynama Rehberi

1)
Fsd Kullanan Arkadaşlar FSD/Settings/General Settings/Shows bölümüne gelin flash,sysext,hddx in file manager ayalarını açın

Not:Aurora Kullanan Arkadaşların Bu Ayarı Yapmaya Gerek Yok Otomatik Dosya Yöneticisinden Gözüküyor Eğer Gözükmezsede Fsd Yükleyin Bu Ayarları Yaptıkdan Sonra Fsd'yi Silin

2)
Linkteki Dosyayı indirin ve resimdeki anlattıklarımı yapın :)

https://mega.nz/#!L4cUy.....ZecWwU

3)
2007 Yılına Ait Uyumluluk Dosyasını İndirin Rardan Çıkartın Dosya Yöneticisinden HddX içine girin ve Compatibility klasörünü atın
https://mega.nz/#!fxEEH.....hDVY2w

4)
Buda 2011 Yılına Ait Uyumluluk Dosyası Eğer Oyunu Çalıştırmakda Sorun Yaşarsanız Bununla Denersiniz Rardan Çıkartın Dosya Yöneticisinden HddX içine girin ve Compatibility klasörünü atın

https://mega.nz/#!WpEEC.....oXmvK4

5)
Title & Comp Dosyasını İndirin Rardan Çıkartın $TitleUpdate Ve Compatibility Klasörlerini Kopyalayın Hdd1 İçine Atın

https://mega.nz/#!ClFCF.....cfX-Ho

6)
Partition 2 Dosyasını İndirin Rardan Çıkartın TDBX Ve index Dosyalarını Kopyalayın HddX İçine Yapıştırın:) (Eğer Atmada Problem Olursa Xbox'a Reset Atın Sonra Atmayı Deneyin)

https://mega.nz/#!ToNUz.....0x3w78

Evet Arkadaşlar İşlemler Bu Kadar Xboxı Kapatıp Fişten Çekin Açtıkdan Sonra Artık Xbox Classic Oyunlarını Xbox 360'ta Oynayabilirsiniz :)

SONUÇ :)

WWW.XBOX360TORRENT.COM

TÜRKİYE'NİN EN İYİ VE EN GÜNCEL XBOX SİTESİ :)

SİTEMİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN

İYİ OYUNLAR DİLERİZ...

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
rehber için teşekkürler darkness, sormak istediğim şu indirdiğimiz xbox classic oyunlarını xbox 360 oyunları gibi hdd 1 content klasörünemi yoksa ayrı bir klasöremi kopyalıyoruz

rica ederim dostum oyunları hangi bölüme atıyorsan o bölüme atabilirsin farketmez ben usb üzerindende denedim çalıştı sorun olmadı

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
sende sağol :) evet güzel bir oyun ileride bende oynamayı düşünüyorum :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
bu ayarları yaptıktan sonra normal oyunlarda bir sıkıntı çekmeyiz değilmi ?

360 oyunlarından bahsediyorsan bir daha oynayamazsın :D şaka bir yana birşey olmaz dostum :) oyun paylaşımları yaparken oynuyacağım bir ton oyun çıktı ben daha 360daki oyunları bitirmedim

rookie

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
çok sağol üstad yeni şeyler öğrendik sayende

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
merhaba hocam daha denemedim de bu hdd1 dediği harici taktığımız harddisk imiz oluyor değil mi? Benim sistemde usb1 olarak geçiyor çünkü?

merhaba dostum hdd1 dahili hdd için bende harici olmadığı için maalesef deneyemedim

kaan1279

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
hocam hddx dosyayı çıkmıyor bende sadece Usb0 ve Flash dosyaları var ne yapmam gerekiyor acaba?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
hocam hddx dosyayı çıkmıyor bende sadece Usb0 ve Flash dosyaları var ne yapmam gerekiyor acaba?

rehberde 1 kısımda anlatmıştım dostum fsd kullanıyorsan ayarları açmak zorundasın açtığın halde gözükmüyorsa veya o ayarlar yoksa maalesef dahili hafızaya ihtiyacın olacak şöyle bir denersin olmadı 16Gb'lık usb xboxda biçimlendir sonra 1. kısımda anlattıklarımı yaparsın yine olmazsa benim yapabileceğim birşey yok

Düzenleme:Hdd Compatibility Fixer dosyasını usb0 içine atıp çalıştırmayı denedinmi peki

kaan1279

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hocam çözdüm olayı. O dosyanın çıkması için başja bir usb daha takmam gerekiyormuş. Kıyıda köşede bulabildim bir tane 1gb'lık taktım usb1 dosyası çıktı yani hddx oluyor bana göre. Ama Compatibility Fixerı taktığımda aynı hatayı aldım yeterli alanı olmuyor 1gb'lığın sanırım. Haftasonu usb bulmaya çalışacağım 16gb'lık o zaman tekrar dener buraya yazarım hocam sağolun.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Hocam çözdüm olayı. O dosyanın çıkması için başja bir usb daha takmam gerekiyormuş. Kıyıda köşede bulabildim bir tane 1gb'lık taktım usb1 dosyası çıktı yani hddx oluyor bana göre. Ama Compatibility Fixerı taktığımda aynı hatayı aldım yeterli alanı olmuyor 1gb'lığın sanırım. Haftasonu usb bulmaya çalışacağım 16gb'lık o zaman tekrar dener buraya yazarım hocam sağolun.

rica ederimde dostum ben birşey yapmadım sorunun çözümünü kendin bulmuşsun olursa sevinirim xboxdada oynanacak güzel oyunlar var :)

sarii35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
hddx in file manager ve diğer açmam gerken ayarları bulamadım

maize9

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Dostum bu 2011 ile 2007 nin uyumluluk dosyasında dosya adları aynı mı? Yani ikisini birden atsak sorun olur mu? Mesela 2 tane oyunumuz var biri 2007nin,diğeri 2011'in uyumluluk dosyasıyla çalışıyo,her seferinded kopyalama işlemş yapıp değiştirecek miyiz her oynadığımızda?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Dostum bu 2011 ile 2007 nin uyumluluk dosyasında dosya adları aynı mı? Yani ikisini birden atsak sorun olur mu? Mesela 2 tane oyunumuz var biri 2007nin,diğeri 2011'in uyumluluk dosyasıyla çalışıyo,her seferinded kopyalama işlemş yapıp değiştirecek miyiz her oynadığımızda?

evet isimleri aynı o yüzden üzerine yazdırır aynı anda atamazsın şöyle yap bi klasör içine at onuda xboxa at oradan değiştirebilirsin ben öyle yapıyorum :D

can

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
imgur resimleri benim pcde açılmıyor resimli anlatımı göremediğimden kurulumu yapamıyorum yardımcı olurmusunuz?

can

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
teşekkürler

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]