Xbox 360 Jtag-Rgh Açılış Ekranında Donma Sorunu Çözümü Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Xbox 360 Jtag-Rgh Açılış Ekranında Donma Sorunu Çözümü Rehberi JTAG/RGH

Xbox 360 Jtag-Rgh Siyah Ekran Donma Sorunu Çözümü Rehberi JTAG/RGH

Selamın Aleyküm Xbox360torrent Ailesi zamanında benimde başıma geldi böyle bir çözüm buldum sizlerde sorunlar ile karşılaşırsınız diye rehber hazırladım

Soru:Xbox açılış ekranında Donuyor neden ???

Cevap: Dashlaunchda yanlış bir ayar yaptığınızdan veya uyumsuz dashlaunch sürümü kullandığınızdan kaynaklanır

NOT: Arkadaşlar bu rehber sadece açılış ekranında donma problemini giderir eğer xbox hiç açılmıyorsa sadece ortada yeşil ışık yanıyorsa takılan çipde ,donanımsal veya yanlış nand yazıdırlmasından kaynaklanan bir problem vardır

Xex Menü Yükleme Rehberi

Xbox 360 Xex Menü Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Dashlaunch Yükleme Rehberi

Xbox 360 Dashlaunch 3.XX Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Aurora Yükleme Rehberi

Aurora 0.7B.1 NOVA Türkçe Xbox 360 Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Shn İstanbul

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Yukardakileri yaptınız hala donma var ise ;Hardi diskte okuma hatası olursa yine açılış ekranında da kalıyor xbox360.Bunu da gidermek için yeni bir hdd takıp formatlayıp kullanın derim .

TheCasH

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Şimdi deniyorum. Şunu anlamadım şimdi HDD'yi USB olarak gösteriyoruz ve ordan açılıyor tamam da, HDD'yi takınca xbox kendini resetlemiyor mu?

6. adımda HDD'yi xboxa taktığımda xbox kendini kapatıp yeniden başlatıyor ve E71 hatası veriyor.
Bu arada HDD Horizon'da gözüküyor.

Edit: Usb0 yerine Flash'ı seçtim sorun çözüldü.

MustafaSahin55

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Abi beni hatırlar mısın bilmem ama aynı sorun bende vardı ve sen bunun üzerine bu rehberi yapmıştın . Diğer forumda sen yardım etmeye çalışmıştın ama sorunu ankboy çözmüştü :D

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Abi beni hatırlar mısın bilmem ama aynı sorun bende vardı ve sen bunun üzerine bu rehberi yapmıştın . Diğer forumda sen yardım etmeye çalışmıştın ama sorunu ankboy çözmüştü :D

yok dostum hatırlamayamadım doğrudur bazende ankboy ile aynı cevap vermemize rağmen ben genelde geniş kapsamlı anlatırdım ankboyun cevabına göre yaparlardı :D önemli olan sorununuzun çözülmüş olması :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!