Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Xbox 360 Dashlaunch 3.XX Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cevap: Xbox 360 Dashlaunch 3.XX Yükleme Kurulum Rehberi (JTAG/RGH)

dahili hdd attıkdan sonra xex menü ile aurorayı aç ardından dosya yöneticisi ile başlatmayı dene normalde uyarı gelip eveti seçtikden sonra cihazın kapanması lazım yine olmazsa fişte çekip tekrar dene canını sıkmaya değecek birşey yok makinanda sorun yok açılıyor yine en kötü olmadığını farzedersek teknik servise götürüp yaptırabilirsin maalesef uzaktan ancak bu kadar yardımım dokunabiliyor

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cevap: Xbox 360 Dashlaunch 3.XX Yükleme Kurulum Rehberi (JTAG/RGH)

xex menünün kontrolleri diğer dosya yöneticilerine göre farklıdır seneler oldu şahsen bende alışamadım :D nadir kullandığımdan olabilir senin sorununda baya değişik geldi bana durması lazım peki default.xex dosyasını tekrar oraya taşıdığında gidiyor mu? dosya açmaya kalktığında bunun herhangi bir sabir kullanımı yok senin programı yüklediğinde gelen otomatik ayarlar genelde yeterli oluyor yinede programı kuarcalayarak sana uygun seçenekleri düzeltebilirsin bende tek tek açıklamasına bakarak değiştirmiştim hallettiğine sevindim dostum rica ederim :)

ali2017

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: Xbox 360 Dashlaunch 3.XX Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Merhaba admin. Ben default ayarlarını yapıyorum.aurora yı seçiyorum.ok. Ama xbox u yeniden açtığım zaman tekrar freestyle yi açıyor.sorun nedir bulamadım.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Xbox tarih ve saati sıfırlıyor

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Merhaba dostum,Aurorayı seçtikden sonra RB tuşu ile Hdd üzerine gelip X tuşu ile kaydetmen gerekli,eğer yapmazsan eski ayarları hatırlayacaktır.Fsd3 yüklü ise sildikden sonra aurora kurmanı öneririm.

Xbox 360 kapatıp açtığında saat sıfırlanır ya kendin el ile düzelteceksin ya da internete bağlıyacaksın,internete bağlayınca açıldıkdan sonra otomatik düzelir.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

aleyküm selam dostum,3.12 sürümünün sorunlu olduğunu hatırlamıyorum hiç uğraşma 3.18.1 kur ardından otomatik güncelleme ile kernelini yükselt http://www.xbox360torre.....h.html dashlaunch sürümleri kernel sürümleri ile aynı olmalı.

omatur

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

selamın aleyküm darkness önce dashlaunch yükseltip daha sonra mı kerneli yükseltmeliyiz? daha önce daslaunch yükseltirken xboxı bozmuştum açılmıyordu ankboyla baya uğraşıp düzeltmiştik. artık korkuyorum güncelleme yapmaya.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

ve aleyküm selam ilk önce dashlaunch yükseltip ardından kernel sürümünü yükseltmeni öneririm.Bir kere oldu diye her zaman olacağı anlamına gelmez dostum sürümlerin yeterliyse yükseltme değilse yükseltmen gerekli.

omatur

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

cevabın için teşekkür ederim. sürümüm 16747 dash 3.08 bu sürümlerde açamayacağım oyun var mı? güncellememe gerek var mı sizce? online oynamıyorum sadece single kinect oyunları vs. malum yeni oyunlarda çıkmıyor artık çok nadir.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

cevabın için teşekkür ederim. sürümüm 16747 dash 3.08 bu sürümlerde açamayacağım oyun var mı? güncellememe gerek var mı sizce? online oynamıyorum sadece single kinect oyunları vs. malum yeni oyunlarda çıkmıyor artık çok nadir.

belirteyim kernel sürümün ile dashlaunch sürümün uyuşmuyor.16747 ile uyumlu olan 3.12 sürümüdür oyunlarda sıkıntı yaşamıyorsan yükseltme yalnız eski onuda söyleyim üstüne 6 güncelleme geldi ileride xbla oyunlarına türkçe yama yüklesende demo sorunları yaşarsın.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

sending avatar files hdd partition kısmında ne kadar bekliyoruz. 15 dk oldu ilerleme yok.

çok fazla sürmüş bu güncelleme en fazla taş çatlasın 3dk sürüyor bağlantıda kopma olabilir.Ethernet ile yapma şansın varsa modemide xbox 360'ıda ethernete bağlayıp güncellemeni tavsiye ederim.Şimdiki vaziyette güncellemeyi yapmış avatarı yapmamışsa sadece avatar güncellemesini el ile yaparakda tamamlayabilirsin

oyuncu

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TeŞekkÜrler

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Kernel 17526 uyumlu , dashlaunch 3.19 programı jtag-rgh kullanıcıları için çıkmıştır indirebilirsiniz.

odunq

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba,
Dashlaunch fan hızını ayarlarken kaç yapmak lazım? Yüzde olarak değil de hedef sıcaklık olarak ayarlamak istedim. Xbox kaç derecede çalışmalı? ne önerirsiniz?

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Merhaba,
Dashlaunch fan hızını ayarlarken kaç yapmak lazım? Yüzde olarak değil de hedef sıcaklık olarak ayarlamak istedim. Xbox kaç derecede çalışmalı? ne önerirsiniz?
Merhabalar, fan hızınız kış aylarında otomatik veya %50 , yaz aylarında %50 -%65 arası kullanabilirsiniz.Normal boş durumdaki sıcaklık değeri genelde 45 ila 55 derece arası normaldir.Oyun oynarken bu değer yüküne göre değişkenlik gösterebilir.

EnesBey

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar, fan hızınız kış aylarında otomatik veya %50 , yaz aylarında %50 -%65 arası kullanabilirsiniz.Normal boş durumdaki sıcaklık değeri genelde 45 ila 55 derece arası normaldir.Oyun oynarken bu değer yüküne göre değişkenlik gösterebilir.
Site çok güzel olmuş ve yeniden yorumların açılması beni çok mutlu etti.

odunq

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
siz hedef sıcaklık yerine fan hızını seçmeyi tavsiye etmişsiniz. %50 -60 gibi değerler az gibi geliyor benim makine için o yüzden fan hızını sabitlemeye çok güvenemedim. Belki toz belki termal macun vs yüzünden olabilir belki bilgisayarlardaki gibi.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Kernel 17544 uyumlu , dashlaunch 3.20 programı jtag-rgh kullanıcıları için çıkmıştır indirebilirsiniz.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Kernel 2.0.17559.0 uyumlu, dashlaunch 3.21 programı jtag-rgh kullanıcıları için çıkmıştır indirebilirsiniz.

polat_bilal

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hallettim çok teşekkürler...

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]