Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Hocam şu port olayını açıklayan bir sayfa ya da konu yok mu ?
:)

her modemin farklı port açma yöntemi olduğundan konu bulamayabilirsin googledan modemine uygun port açma yöntemi diye aratırsan videolu bulabilirsin

kaan1279

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
airties modem de yapmış olup yardım edebilecek var mı?

rodinb

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Darknes uzun bir aradan sonra sizi buldum:)) siz olmayınca bu işler sarpa sarıyor. ben bu unity den key alamıyorum hata veriyor. dolayısıyla cover link hiç bir şey yapamıyorum. ne yapmam lazım.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Darknes uzun bir aradan sonra sizi buldum:)) siz olmayınca bu işler sarpa sarıyor. ben bu unity den key alamıyorum hata veriyor. dolayısıyla cover link hiç bir şey yapamıyorum. ne yapmam lazım.

dostum ilk önce internete bağlı olduğuna emin ol bazen bende hata alıyordum xboxunity sitesine girip api keyi resetleyince düzeliyor sen 1-2 kere api key reset yap tekrar dene eğer yine aynı sorun olursa yeni bir üyelik alıp girmeyi dene

rodinb

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
şimdi şifremi değiştirdim....olmadı...xbox test ettim. modemi görüyor fakat internete bağlanmıyor gösteriyor. ankboy önceki yorumlarında öyle olması lazım demiş ama çünkü baya kişi bu sorunla kaşılaşmış

rodinb

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
YAbancı forumlarda laucini dosyasını silin diyor ama bir sıkıntı olur mu acaba ?

kazuya12ster

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
call of duty aw online oynarken multiplayer bölümüne girerken sing in to xbox live hatası bu ekran nasıl geçilir

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Dediğiniz tüm ayarlları yaptım ama odalara girince "unable to connect to host" hatası veriyor. Tu0 da oynuyorum. Black ops 2, ghost, modern warfar hepsinde aynı hatayı alıyorum Ekli dosyayı görüntüle 94Ekli dosyayı görüntüle 95Ekli dosyayı görüntüle 96Ekli dosyayı görüntüle 97

Wifi ile bağlanıyorsa sorun olabilir veya türkiyede yurt dışı çıkışları kötü o yüzden oluyordur bazen black ops2 banada denk geliyordu bağlanamadığından alıyorsun kısacası

zaferfb

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Hocam Ben internete bağlanma ile ilgili bir soru yaşıyorum. kablosuz ağı görüyor bağlanıyor ancak ağ ile internet arasında x var yani internete bağlanmıyor. Modemimim senin ki ile aynı marka model. Port açma işlemin soruna çözüm olur mu acaba ?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Hocam Ben internete bağlanma ile ilgili bir soru yaşıyorum. kablosuz ağı görüyor bağlanıyor ancak ağ ile internet arasında x var yani internete bağlanmıyor. Modemimim senin ki ile aynı marka model. Port açma işlemin soruna çözüm olur mu acaba ?

aynı durum bendede mevcut dostum ağa bağlanması yeterli zaten o zaman cover title update indirebilirsin port ise system linkde oyun oynamak için daha doğrusu odaları görmen için gerekli

sarii35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
oyuna girdim xbox orta tuşa bastım system link basılmıyor

sarii35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
portal 2 call of duty world at war

Nurettin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Kanka Gears of war 3 online girmeyi deniyorum xboxunityde 34 kişi yaziyor oyuna giriyorum 0 kişi var lobylerde TİTLE UPTADE SONVERSİON SORUN BENDEMİ ACABA YOKSA XBOXUNİTY Demi

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Kanka Gears of war 3 online girmeyi deniyorum xboxunityde 34 kişi yaziyor oyuna giriyorum 0 kişi var lobylerde TİTLE UPTADE SONVERSİON SORUN BENDEMİ ACABA YOKSA XBOXUNİTY Demi

ne hassa şimdi bile 36 gözüküyor :D belki siteden kaynaklı olabilirde

ShockAwe

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Komşumuzun internetini kullanırken systemlinkle multiplayer oynayabiliyodum. Şimdi kendi internetimizle modern warfare 3 e giriyorum. Systemlinkten bir odaya giriyorum. Join game dediğimde hiçbir oda bulmuyor. 30 kişilik bi odaya girdim bugün yine bulmadı. Diablo 3 de falan da bulmadı neden olabilir?

sarii35

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
hallettim dostum dashlauch ayarlarını kaydetmeyi unutmuşum

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
bütün portlar açık mı? son title update yüklü mü ? eğer değilse karşıdakilerin oyunlarını göremez ve giremezsin

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]