Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Xbox 360 Oyun İndir |FULL-ISO|Region Free|

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155
Ücretsiz Hızlı Tek Link Full Tam Sürüm Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Xbox 360 Oyun İndir FULL-ISO - REGION FREE PAL-NTSC- Free Download

NAME
Tom Clancys
Splinter Cell Blacklist
LANGUAGE
Multi
DATE
August 20, 2013
GENRE
Action
FORMAT
[Region Free][PAL][ISO]
SIZE
2 DVD

*** ÖNEMLİ BİLGİ NOTLARI OKUYUN***
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra ISO dosyası çıkacak.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-RF - NTSC-U/J - PAL Bölge kodlarıdır. PAL= Avrupa. NTSC-U= Amerika. NTSC/J= Japonya. REGION FREE= Bölge kodu serbest demektir.

-Bu oyunlar kırılımış yani fw, xkey, jtag-rgh kullanıcıları içindir.

-Fw kullanıcıları 7GB boyutunda ise Xgd2, 8GB ve üzeri ise Xgd3 şeklinde yazdırsınlar. Biz rehber yapmadığımız için gerekli yazılımları ve rehberleri google üzerinden aratıp bulabilisiniz.

- Jtag-Rgh kullanıcıları exiso veya iso2god programıyla çevirmeleri gerekmektedir. (Not: bazı oyunların kurulumları farklı oluyor aşağıdaki linkte bütün rehberler mevcut)

-Aurora dosya yöneticisi, xex menü veya ftp aracılığı ile oyunları attığınız bölüme taşıyarak oynayabilirsiniz.

-Gerekli oyun kurulumu gibi bütün rehberlere BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Splinter Cell Blacklist [Region Free][DVD1] : Mega Google
Splinter Cell Blacklist [Region Free][DVD2] : Mega Google
Link Mega ver [Region Free]: DVD1DVD2 – Password: todoinmega
—————————
Splinter Cell Blacklist [PAL][DVD1][ENG][GER][ITA][POL] : Google
Splinter Cell Blacklist [PAL][DVD2][ENG][GER][ITA][POL] : Google

FULL / ISO ARŞİVİ: Xbox 360 |FULL-ISO| Oyun Arşivi İndir |FW-XKEY-JTAG-RGH| |1FICHIER|

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155
Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Xbox 360 İndir

bunun yüklemesi nasıl oluyor acaba

her iki dvd ihtiyacın var tek dvd olarak gösteremezsin bunu başta söyleyim :)

ben şu şekil yüklemiştim dvd xbox image browser ile açtım hangi dvd hatırlyaamadım içinde content klasörü vardı sadce onu çıkarttım içindeki dosyaları dlc yükler gibi yükledim ardından dvd 1-2 god formatına çevirip hdd atmıştım

Not:eek:yunda sürekli dvd geçişleri yapıyor

anil.kaya.kilic

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
31
3
8

iyi geceler darkness bende anlamadım nasıl yükleneceğini yanlız dediğin gibi yapmaya çalıştım content klasörünü dvd2 de bulabildim ondan sonra tıkandım kaldım

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155

iyi geceler darkness bende anlamadım nasıl yükleneceğini yanlız dediğin gibi yapmaya çalıştım content klasörünü dvd2 de bulabildim ondan sonra tıkandım kaldım
merhaba dostum burada anlatımını yaptım
http://www.xbox360torre.....i.html

kafanı karıştıracak birşey yok tamam content klasörünü çıkart içindeki dosyaları dlc yükler gibi yükle arından dvd 1- 2 god formatına çevirip oyna bu kadar

hakan3428

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
21
15
0

bu oyunun kurulumunda patchleme yapılıyormuş senin konuyu okudum patchleme nasıl yapılıyor yardım edermisin

marcosgame

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2017
14
10
0
Cevap: Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Xbox 360 Oyun İndir [MEGA] [FULL-ISO] [Region Free]

boa iniciaativa

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]