Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Xbox 360 Türkçe Yama V3 İndir (ÇIKTI)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Xbox 360 Türkçe Yama V3 (ÇIKTI)

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Xbox 360 Türkçe Altyazı V3 Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI)

Selamın Aleyküm Xbox360Torrent Ailesi Biliyorsunuz xbox 360 düzenlemesini Ankboy arkadaşımız yapmıştı geçenlerde göz gezdirdim son versiyon türkçe yaması ile karşılaştırdım bazı eksikler vardı bende onları tamamlamaya çalıştım iyi oyunlar dilerim... Türkçe Çeviri:he-software sitesine aittir Emeklerinden dolayı xbox bölümü adına teşekkürlerimizi sunuyoruz...

Versiyon 3 İle Gelen Yenilikler
* Yanlış yazılmış bazı yerler düzeltildi.
* Eksik Altyazılar Düzenlendi.
* Türkçe Karakter Desteği Eklendi

Not:Çıkmış Olan Tüm Dlcler Ve Title Update 5 İle Uyumludur

TÜRKÇE ÇEVİRİ
he-software.blogspot.com.tr

ÇEVİRMENLER
Harun Ercan
Kumru Y.

XBOX 360 DÜZENLEME

ANKBOY

THE DARKNESS (V2- V3)

İndirme Linki silindiği için kaldırılmıştır. Xbox 360 Türkçe yama indir bölümünde, sabitlenmiş olan a-z türkçe yama arşivi konusundan indirebilirsiniz.

mrt35

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
3
1
0
ankara
Çok teşekkür ederim süper oldu oyunun tadı böyle bambaşka oldu.Ancak size bir sorum var oyunu exiso ile çevirdiğimde harici hdd' den dahiliye atamıyorum hata veriyor ancak god olursa atabiliyorum bunun bir çözümü varmı? (şuan için harici hdd üzerinden oyunuyorum).

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Çok teşekkür ederim süper oldu oyunun tadı böyle bambaşka oldu.Ancak size bir sorum var oyunu exiso ile çevirdiğimde harici hdd' den dahiliye atamıyorum hata veriyor ancak god olursa atabiliyorum bunun bir çözümü varmı? (şuan için harici hdd üzerinden oyunuyorum).

rica ederim dostum oyunları atarken sadcede bu oyundamı sorun oluyor yoksa başka oyunlardada sorun oluyormu eğer oluyorsa hdd sorun olabilir bende şuan bu oyunu oynuyorum dahiliye atarken hiç bir sorun yaşamadım şöyle yaparsın jtagripe oyunu çevir sonra türkçe yamayı uygula ardından verdiğim linkteki gibi jtagrip oyunu god formatına çevirebilirsin :)

http://www.xbox360torre.....i.html

mrt35

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
3
1
0
ankara
Sadece bu oyunda böyle hata aldım yardımların için teşekkür ederim tavsiyeni yapıcam sonuçları yazarım buraya.

mrt35

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2015
3
1
0
ankara
The darkness yardımların için sağol dediğin gibi yaptım ama oyun açılırken kapanıyor aurora ya tekrar atıyor.Ben hariciden oynamaya devam edebilirim ;)

cihancem

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
15
7
0
Yamayı ve oyunu bu akşam deneyeceğim. Emeği geçenlere teşekkürler

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Xbox 360 Türkçe Yama V3 (ÇIKTI)

METE

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2016
23
2
0
herşeyi doğru yaptım ama jtagripe çevirdiğimde yüklenirken 47 de kalıyor jtagripi de god formatına çevirince 56 da kalıyor

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]