The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) (V.05)

admince

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
The Witcher 2 Xbox 360 TR Türkçe Yama Altyazı İndir (ÇIKTI) (V.05)

The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Altyazı Dil Dosyası TR Yama İndir (ÇIKTI) (V.05)

Evet arkadaşlar rpg severlere bir müjde daha. Üzerinde neredeyse 1 aydır çalıştığım yamayı sonunda hazır olduğu kanaatine vararak yayınlıyorum. Yama yapımında hiç bir program ya da tool kullanılmadı. Tamamen el emeği ile yapıldı. Dil dosyasında 60 bin satır bulunmasına rağmen oyunda 30bini filan kullanılmaktaydı. Sayı azalsa da 30 bin satırı tek tek düzenlemek o kadar kolay olmadı. Yama uzunca bir test aşamasından geçmemiştir. İlla ki eksikleri vardır. İngilizce çıkan yerler, hiç çıkmayan altyazılar olabilir.. ben karşılaştıklarımı düzelttim. Eğer siz de böyle yerlere denk gelirseniz mutlaka bana bildirin yamamızı güncelleyelim arkadaşlar. Ek olarak oyunun dil dosyasında geçmeyen bazı sinematiklerin altyazıları video dosyalarında gömülü olduğu için düzenleyemedim. Zaten elimde türkçe video dosyaları şuan yok. Bilgisayarında türkçe diline sahip witcher 2 oyunu olan arkadaşlar bana ulaşırsa bu konuya da el atabilirim.

Bu yamayla beraber yama işine biraz ara vereceğim. Size şimdiden keyifli oyunlar. İleride yeni yamalarla görüşmek üzere..

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUNCEVİRİ.NET

ÇEVİRMENLER
Gökhan Halil Düzgün
Cemre Serpal
Koray Kandemir
Mehmet Ali Fırat
Mehmet Kardaş
Okan Şen
Onur Gülce
Onur Saatçioğlu
Said Sürücü
Yunus Emre Uygun

XBOX 360 DÜZENLEME
Bekir İnce (Bekir007)
Test
Mit40

Türkçe Yama Linki: İNDİRMEK İÇiN TIKLAYIN

Rar Şifresi:Bekir007/WwW.Xbox360Torrent.CoM
*** UYARI ***
-Kurulum: içinde mevcuttur. TR yama klasörünün içindeki rehber linkinde sorun yaşarsanız (bulunamadı gibi) sitemizden arama yaparak ulaşabilirsiniz. DUYURU - Site İçi Konu Linkleri-Kırık Link Vb. Hakkında

-Gerekli bütün rehberlere Xbox 360 Jtag-Reset Glitch Hack Bölümü 'den ulaşabilirsiniz.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız.Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz.Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin.Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-Çıkartma işleminde şifre sorunu yaşarsanız, elle yazmayı deneyin.

-Soru sormadan önce lütfen bu Xbox 360 Türkçe Yamalar Hakkında Genel En Çok Sorulan Sorular Ve Cevapları konuya gözatın.

-Sitemizi ve sunumlarımızı beğendiyseniz. Emeklerimizin karşılığı için lütfen yorum yazmayı ve beğeni atmayı unutmayın. İyi oyunlar.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cevap: The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Yama İndir (

ellerine yüreğine sağlık dostum teşekkür ederim :) rpg severler için bu yama ilaç gibi geldi (clap)bigdance2

arkadaşlar bu site ve türkçe yamaları port eden kişilerin değerini bilin inanın bu yamaları yabancı ülkelerde 200 dolardan başlatıyorlar biz burada gönüllü olarak oyunları anlamanızı sağlıyoruz iyi forumlar

azerikiller

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox 360 Türkçe Yama İndir (

Cok guzel bir oyun ve guzel bir ceviri Ellerinize saglik arkadaslar

ilker

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

işte budur helal olsun ellerinize yüreğinize sağlık oyunlar türkçe olduğunda daha sindirerek oynuyoruz

EnesBey

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

emek için çok teşekkürler RPG sevmem ama witcher serisini severim :D

dilbirin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Teşekkürler emeğiniz için

Elrohir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ellerinize sağlık. Pc'min konfigürasyonunu zorladığından yarım yamalak, kasarak oynayabildiğim kadar oynadığım bu oyunun da Türkçe yaması olsaydı xbox'da diye düşünmüştüm geçen gün. Bugün görünce inanamadım. Tekrar teşekkürler.

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

emeğine zamanına sağlık bir harika oyun daha türkçe oldu

cagan1987

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

çok teşekürler

sevketacar

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

tesekkurler

kingokyanus

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

rpg oyunlarına gelen yamaların devamınıda bekliyoruz emegi geçen herkeze saygılar

Historian

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ellerine sağlık dostum.

laf1010

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

teşekkürler

jackjoned

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Çok Teşekkürler

HEREN

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Çok teşekkkürler elinize sağlık

handtohand

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Çok teşekkürler , siteye her girdiğimde ilk baktığım yer türkçe yamalardı ve bu yamayı bekliyordum.

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: The Witcher 2 Assassins Of Kings Enhanced Edition Xbox360 TürkçeYama V2 İndir

@The Darkness, @handtohand, @HEREN, @jackjoned, @laf1010, @Historian, @DESMOND, @kingokyanus, @sevketacar, @cagan1987, @dilbirin, @haytatayfa, @DevilBoy, @Elrohir, @26onurhan, @fusrodah, @kucukdev, @sodomo, @davetsiz57, @kaan0513, @ilhan78, @azerikiller, @galata0185, @RainBox, @ilker, @EnesBey, @fenerbahcemr

[DIKKAT]YAMAYI TEKRAR İNDİRİN ARKADAŞLAR İLERLEYEN BÖLÜMLERDE ÇIKAN BİR SORUNDAN DOLAYI @bekir007 ARKADAŞIMIZ YENİDEN UĞRAŞ VEREREK YAMANIN V3 VERSİYONU ÇIKARTTI VE LİNK YENİLENDİ TEKRARDAN KENDİSİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. [/DIKKAT]

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!