The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

Elrohir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

Öncelikle, PC'de kastığı için ağız tadıyla oynayamadığım bu oyunu yine forumdaki Türkçe yaması sayesinde oynama imkanı verdiğiniz için teşekkürler. Siteden edindiğim önceki bilgiler ve yardımcı programlar sayesinde iso olan dosyayı açarak Türkçe yamayı kurulumda anlattığı gibi içine kopyaladım. Ancak iso'dan çıkarınca çift DVD oldu oyun. Daha önce hiç çift DVD oyun atmamıştım. Forumda da bununla ilgili bir başlık olduğunu görmüştüm ama şimdi onu da bulamıyorum. Yüklemesi farklı mı olacak? Nasıl yüklemem gerektiğini nereden öğrenebilirim?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cevap: The Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

Öncelikle, PC'de kastığı için ağız tadıyla oynayamadığım bu oyunu yine forumdaki Türkçe yaması sayesinde oynama imkanı verdiğiniz için teşekkürler. Siteden edindiğim önceki bilgiler ve yardımcı programlar sayesinde iso olan dosyayı açarak Türkçe yamayı kurulumda anlattığı gibi içine kopyaladım. Ancak iso'dan çıkarınca çift DVD oldu oyun. Daha önce hiç çift DVD oyun atmamıştım. Forumda da bununla ilgili bir başlık olduğunu görmüştüm ama şimdi onu da bulamıyorum. Yüklemesi farklı mı olacak? Nasıl yüklemem gerektiğini nereden öğrenebilirim?

merhaba dostum diğer oyunlar gibi farklı bir kurulumu yok title ıd /disk1 disk2 şeklinde atabilirsin.http://www.xbox360torre.....i.html

Elrohir

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Teşekkür ederim. :) Linki favorilere alıyorum.

hbakcek

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

teşekkürler

hbakcek

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

merhaba arkadaşlar
çok bilgim olmadığı için yardımınızı rica ediyorum.oyunu indirdim.bundan sonra izlemem gereken yol konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!