Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 Oyun İndir [Google Drive FULL ISO PAL/NTSC]

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
13,458
255,166
155
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [Google Drive] [FULL-ISO] [PAL/NTSC-U]

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 Oyun Full ISO Ücretsiz Hızlı Direkt Link Google Drive Link İndir/Free Download
PAL Google Drive Link

PART 1 İÇiN TIKLA

PART 2 İÇiN TIKLA

PART 3 İÇiN TIKLA

PART 4 İÇiN TIKLA

PART 5 İÇiN TIKLA

PAL / NTSC-U / ISO

T.E.S.V.Skyr1m.L3g3nd4ry.3d…rar (1,94 GB) - uploaded.net
T.E.S.V.Skyr1m.L3g3nd4ry.3d…rar (1,47 GB) - uploaded.net

transport

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2015
7
17
0
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [MEGA FULL ISO PAL/NTSC]

Bende skyrim var zaten lclerini indirmek istiyorum hangisini indirmem gerek

asilkan26

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
16
8
0
The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [MEGA FULL ISO PAL/NTSC]

Türkçe yamayı buna kurabiliyormuyuz? Yoksa sade skyrim'i mi indircez?

aleqtro

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2016
26
1
0
Cevap: The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [MEGA FULL ISO PAL

Hocam bunu mu indirelim yoksa skyrim mi? Turkçe yama bununla uyumlu mu?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
13,458
255,166
155
Cevap: The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [MEGA FULL ISO PAL

Hocam bunu mu indirelim yoksa skyrim mi? Turkçe yama bununla uyumlu mu?

dostum skyrim oynayan birisi değilim ama türkçe yama Title ID:425307E6 Media ID:34F5B6C3 tam uyumlu zannedersem sürümde bu sürüm oluyor aurora trainerdada bu sürüm ile uyumlu

aleqtro

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2016
26
1
0

Hocam indirdim bunu Türkçe yamayı attım oyun ispanyolca oldu acaba dil ayarı var mı? yoksa yama uyumsuz mu?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
13,458
255,166
155

dostum oyunu oynamadığım için bilgim yok ayarlar kısmını biraz kurcala eğer yoksa maalesef çeviremezsin türkçe yama ingilizce yama üzerinden yapıldığı için türkçeleşmemesi normal istersen sitedeki farklı linklerden indirip deneyebilirsin

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
13,458
255,166
155
Cevap: The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [Google Drive FULL ISO PAL/NTSC]

Hocam bölgeye göre değişiyor diller galiba Google drive pal versiyonunu indirdim içinde text dosyasında espanol falan yazıyor. 6 gblik dosya 3.87 oldu jtag olunca. Birçok oyunda denk geldim boyut küçülmesine.

evet dostum bölgeye göre değişebiliyor bunlara örnek olarak doom 3 dishonored rage gibi oyunların pal sürümleri fransızca oluyor mega linkini kaldırdım yeni google drive linki ekledim onuda denememiştim

jtag çevirdiğinde boyutun küçülmesi normal herhangi bir dosya vb silme işlemi yapmıyor genelde oyunlar dvdye göre yazılacağı için ona göre boyutunu belirliyorlar asıl olan jtagrip yaptıkdan sonraki oyun boyutu

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
13,458
255,166
155
Cevap: The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [Google Drive FULL ISO PAL/NTSC]

Google Drive Pal linki Title ID:425307E6 Media ID:49A1477A büyük ihtimal buna türkçe yama olmuyor.

dostum türkçe yama olur dil dosyası uyumlu olacağını düşünüyor içinde birde title update var o uyumlu olmayabilir onuda xboxunityden indirip yüklersin öyle deneyebilirsin[/
B]

dOmen

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2016
27
3
0

Gerçi diğer arkadaşlar sormuş ama yeniden hatırlatayım dedim. Bu versiyon ne yazık ki İspanyolca ve oyun içinde dil değiştirme gibi bir seçenek yok. Diğer dil seçenekleri olamadığı için jtag'e çevirince boyutu epey küçülüyor. Sitede aradığım kadarıyla bir alternatif daha var, ama o da Almanca!!! Türkçe'yi geçtim, en azından İngilizce'ye çevirebilme yolu var mı? (Aslında olacağını sanmıyorum, çünkü dublaj da İspanyolca.) Ya da Legendary Edition'ın farklı bir versiyonu var mı bildiğiniz? Ayrıca, Legendary Edition 2 dvd değil miydi? Dil bir tarafa, bu versiyonda o meşhur 3 dlc olmayabilir.

paradox25

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2017
1
0
0
Re: Cevap: The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition Xbox 360 İndir [Google Drive FULL ISO PAL/NTSC]

Oyun 2 dvds ile tamamlanmış mıdır ve İspanyolca ve dlcs'deki oyun mudur?
Googledrive ile çıkıyorum, 2 tane video var mı?

Teşekkür ederim!

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]