Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Remember Me Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Remember Me Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Remember Me Xbox 360 Türkçe Altyazı İndir (ÇIKTI)

TÜRKÇE ÇEVİRİ:TURKCE-OYUN

XBOX 360 DÜZENLEME:THE DARKNESS

UPLOAD: THE DARKNESS

İndirme Linki silindiği için kaldırılmıştır. Xbox 360 Türkçe yama indir bölümünde, sabitlenmiş olan a-z türkçe yama arşivi konusundan indirebilirsiniz.

adre

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
16
8
0
Oyunu xbox a yükledikten sonra mı yapacağız yoksa dosyalari donustururken mi yapacağız?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Oyunu xbox a yükledikten sonra mı yapacağız yoksa dosyalari donustururken mi yapacağız?

ikiside olur yalnız bu oyun jtagrip attığında xbox eksik atıyor ilk önce iso dosyasını jtagripe çevir türkçe yamayı uygula ardından jtagrip god formatına çevirme rehberine bakarak god formatına çevir

adre

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
16
8
0
Galiba yanlis bır seyler yaptim. Data dosyaları var türkce kurulumla ilgili klasorler yok. Torrent olarak indirdim oyunu, iner inmez rarlari cikarttim daha sonra iso2 ile cevirdim ancak data dosyaları geldi türkçe yapmak için gereken klasorler çıkmadı nerde hata yapmış olabilirim?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Galiba yanlis bır seyler yaptim. Data dosyaları var türkce kurulumla ilgili klasorler yok. Torrent olarak indirdim oyunu, iner inmez rarlari cikarttim daha sonra iso2 ile cevirdim ancak data dosyaları geldi türkçe yapmak için gereken klasorler çıkmadı nerde hata yapmış olabilirim?

oyunu god formatına çevirerek yanlış yapmışsın exiso ile jtagripe çevirmen lazımdı God2iso ile iso haline getir ondan sonra exiso ile jtagripe çevir ardından yukarıda dediklerimi yap

adre

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
16
8
0
Teşekkürler exiso ile ilgili işlemleri yaptım. Türkçe yamayıda istenilen dosyalara attım. Şimdi yukarida dediğinizi yapacağım...

adre

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
16
8
0
"Game eror '
This disc is unreadable.
1. Clean the disc with a soft cloth.
2. Restart the console. Hata aldım sorunu nedir lütfen yardim edin

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
"Game eror '
This disc is unreadable.
1. Clean the disc with a soft cloth.
2. Restart the console. Hata aldım sorunu nedir lütfen yardim edin

o zaman tekrar iso indir jtagripe çevir türkçe yamayı uygula ardıdan tekrar god formatına çevir ben bu şekil yapmıştım oyunu bitirdim herhangi bir sorun olmadı

adre

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2015
16
8
0
Teşekkür ederim yardımların için duzeldi. Sorular ile kafanı yorduysam kusura bakma :)

DrMundo

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2016
5
0
0
teşekkürler insanın kendi dilinde oyun oynaması çok zevkli oluyor

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]