PES 2018 xBOX 360 Data Pack (Veri Paketi) 3.0 DLC (Yamasız Saf Hali)

x3one

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Arkadaşlar selamunaleykum. Sayfamızda PES 2018 Veri Paketi 2, bir yamayla birlikte verildiği için tek başına kullanamıyorduk. Bende araştırdım ve buldum. Daha önce denemeye fırsatım olmadı. Deneyen arkadaşlar yorum olarak belirtsinler. Kurmadan önce Title Update 4'ü de kurmayı unutmayın.

KURULUM/

İndirdiğiniz dosyayı açın. İçinden "dt80" ile başlayan dosyayı Horizon ile usb'nize atın. Profile ID,Console ID değiştirmenize gerek yoktur. İyi Oyunlar.

https://mega.nz/#!cxEnn.....aDe42E

Data Pack 3.0 Torrent Magnet Link :
magnet:?xt=urn:btih:968A57EF8F757BF9CAA2B3AC23754E FAF18CDF54&dn=PES%202018%20DATA%20PACK%203.0%20(XB OX360)%20soparagamestorrents.com&xl=685851533
Title Update 4:http://www.xbox360torre.....e.html

X3ONE

x3one

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: PES 2018 xBOX 360 Data Pack (Veri Paketi) 2.0 DLC (Yamasız Saf Hali)

Veri Paketini kuran arkadaşlardan bir isteğim var. Çimlerde bir değişiklik olup olmadığını yazabilirlerse sevinirim.

x3one

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: PES 2018 xBOX 360 Data Pack (Veri Paketi) 2.0 DLC (Yamasız Saf Hali)

Bu arada bilginize Data Pack 1.00 ile kurulması gerekmektedir. Onu da bulup koymaya çalışacağım konuya.

x3one

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: PES 2018 xBOX 360 Data Pack (Veri Paketi) 3.0 DLC (Yamasız Saf Hali)

DataPack 3.0 konuya eklenmiştir. İyi oyunlar.

coban07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

teşekkürler emeğinize sağlık

coban07

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

teşekkürler

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
şu dlc ve title update hiç anlayamıyorum basit bir dille anlatacak biri yok mu xbox 360 modası gecmıs olsa bıle bende ps4 var eskı oyunların serılerını oynamak ıcın kullanıyorum xbox u ve dlc işini öğrensem ıyı olurdu 3 yıl oldu be kendım cok ugrastım ne yapsam yarım yamalak guncelleme oluyor bır sey anlamadım gıttı bu ısten title update hep aynı klasore mı atılıyor dlc hep aynı yere mı hıcbır sey anlayamadım gıttı

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
en sonunda horizon nasıl kullanılır dlc nasıl yapılır anladım bır yerde yaklasık 2 gb boyutunda dlc buldum vıdeoyu ızledıgımde kadrolar guncellenıyordu ve o dlc yı yukledım xbox a yenı stadlar ve çimler atmosfer çok şey değişltiğini gördüm ama tek amaçla o dlc yı yukledım o da kadroların guncellemesıydı ve kadrolar guncellenmedı sinir oldum yenı stadlar olsun her sey değişti hatta şoyle dıyeyım pes 2018 bambaşka bir oyuna dönüştü o gri çimler gitmiş bazı saha çim renklerı ps4 gibi gorunuyor bazıları ıse çok yesıl ve iğrenc olmus ama genel olarak baktıgımda eger kadrolar guncellenseydı pes 2018 resmen goruntu oalrak ps4 gibi olmus çimler yani video da adam dlc yuklerken kadrolar full oluyordu be offf benım olmadı

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
en sonunda horizon nasıl kullanılır dlc nasıl yapılır anladım bır yerde yaklasık 2 gb boyutunda dlc buldum vıdeoyu ızledıgımde kadrolar guncellenıyordu ve o dlc yı yukledım xbox a yenı stadlar ve çimler atmosfer çok şey değişltiğini gördüm ama tek amaçla o dlc yı yukledım o da kadroların guncellemesıydı ve kadrolar guncellenmedı sinir oldum yenı stadlar olsun her sey değişti hatta şoyle dıyeyım pes 2018 bambaşka bir oyuna dönüştü o gri çimler gitmiş bazı saha çim renklerı ps4 gibi gorunuyor bazıları ıse çok yesıl ve iğrenc olmus ama genel olarak baktıgımda eger kadrolar guncellenseydı pes 2018 resmen goruntu oalrak ps4 gibi olmus çimler yani video da adam dlc yuklerken kadrolar full oluyordu be offf benım olmadı
Kardeşim acaba yama videosunu buraya atabilir misin?. Bildiğim kadarıyla bende fazla anlamıyorum kayıt dosyaları farklı yükleniyor. Kendi konsol bilgilerinizi kayıt dosyasına girip kaydettikden sonra horizon ile atıyorsunuz. Darkness rehberinde anlatmış bir ara yapmıştım.

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
bu dediğim video yabancı bir adam anlatıyordu bizimkilerde alıntı yapmış oradan almış videoyu dlc yı falan ve o dedıgın kayıt dosyası mı ne onu degıstırmeye gerek yok gıbı bır sey demıstı acaba ona mı demıstı tam anlamıyorum bende direk horızonla attım makınaya kadro hariç diğer hersey güzel çalıstı o videoyu nasıl atarım acaba bir de yasak olmasın acaba sıkıntı çıkmaz mı

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
video bu kardeşim inşallah bana yardımcı olursun nerede yanlıs yaptıgımı soylersın usta

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
bu arada usta buradan tıtle update ındırcktım ama lınk yok yama ındırdımde tıtle lınkı boş neyse yoksa da sorun yok zaten kafam sıstı yapamıyorum bu ıslerı

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
bu arada usta buradan tıtle update ındırcktım ama lınk yok yama ındırdımde tıtle lınkı boş neyse yoksa da sorun yok zaten kafam sıstı yapamıyorum bu ıslerı
Kardeşim bende yarım yamalak biliyorum bu işlere tam ısınamadım. Sitenin url yapısı değiştiği için site içi linke tıklayınca hata alabilirsin. DUYURU - Site İçi Konu Linkleri-Kırık Link Vb. Hakkında arama yapmanı öneririm. Title update konusu Pro Evolution Soccer 2018 Xbox 360 [Title Update 2-3-4-5-6-7] İndir [MEGA] videoda 9.41 de sayın @The Darkness anlattığı gibi kayır dosyasını kendi cihazının idsi ile değiştirmiş.

ahmetokten47

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
kusura bakma yıne mesaj attım cihaz iD cıhazın neresınden ogrenebılırım bu adam gıbı degıstırsem kadro guncellenır belkı

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
kusura bakma yıne mesaj attım cihaz iD cıhazın neresınden ogrenebılırım bu adam gıbı degıstırsem kadro guncellenır belkı
Sitede bulunan reset glitch hack bölümünde,save yükleme rehberinde @The Darkness kendinize ait bi kayıt dosyasını bilgisayara atıp horizon ile açarsanız, bulabilirsiniz demiş.Rehberi incelemenizde fayda görüyorum.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!