Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Middle Earth Shadow Of Mordor Jtag-Rgh'li Xbox 360 İçin Dahili Harici Yükleme Kurulum Rehberi

Middle Earth Shadow Of Mordor Jtag-Rgh'li Xbox 360 İçin Türkçe Yamalı Yükleme Kurulum Rehberi

Evet arkadaşlar biliyorsunuz bu oyun normalde iki dvd 16gb boyutunda bu rehberde biraz farklı anlatım yapıcam daha doğrusu mit40 arkadaşımız çok kısa bi anlatım yapmıştı onu toplarlayıp daha açıklayıcı bir rehber haline getirdim buradan mit40 arkadaşımıza teşekkür ederim :)Not:Bu Kurulum ile türkçe yamayı denemediğim için uyumsuz olabilir o yüzden aşağıdaki 2. rehberi uygulayın.

Middle Earth Shadow Of Mordor Xbox 360 Kurulum Rehberi

1)1. Ve 2. Dvdyi JtagRipe Çevirin

2)Resimde Gördüğünüz gibi dvd 1 rip hali bu şekilde olucak

3)

4)

5)

6)

7)Aşağıdaki Linkten default.archcfg isimli dosyayı indirin ve jtagripe çevirdiğiniz Dvd 2'nin içine atınbu yazı xbox360torrent.com sitesine aittir

https://mega.nz/#!T4F1U.....dunSp4

8)Evet Şimdi Arkadaşlar Sahte Dlc Oluşturmamız lazım buradan 5752082C indirin Sağ Tıklayın Buraya Çıkart Değin ve Hdd1/Content/00000 içine atın bu yazı

https://mega.nz/#!7hNxR.....zxy9yE

Rar Şifresi(Password):TheDarkness&Mit40/WwW.Xbox360Torrent.CoM

işlemler bu kadar arkadaşlar dvd 1 silebilirsiniz dvd 2 defaul.xex basarakoyuna artık girebilirsiniz oyun boyutunu düşürmek isterseniz resimde gördüğünüz dosyaları silmeniz yeterli :)

Middle Earth Shadow Of Mordor Jtag-Rgh'li Xbox 360 İçin Türkçe Yamalı Yükleme Kurulum Rehberi
Bu rehberde ise sizlere türkçe yama ile oyunun nasıl yükleneceğini anlatacağım. Zor bir işlem değil aksine kısa bir işlem, anlamanız açısından detaylı bir şekilde anlattım. Not olarak şunu eklemek isterim sadece harici kullanan arkadaşlar xbox 360 konsolunda harici tanıtmalarını öneriyorum. Diğer türlü klasör açıtığınızda çalışır mı? denemediğim için bilemem benim kullandığım harici hdd tanıtıldığı için bir problem görmedim.
Xbox 360 Harici Hdd Tanıtma Oyun Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

1)5752082C adında yeni bir klasör oluşturun,onun içinede Disk1 ve Disk2 adına yeni bir klasör oluşturun
Örnek:

2) Dvd 1 Exiso aracılığı ile Disk1 İçine Çıkartın,

Exiso & God2iso & Iso2God & Xbox Image Browser Xbox 360 Kullanım Rehberi JTAG/RGH
Yine Aynı Şekil Dvd 2 Exiso aracılığı ile Disk2 İçine Çıkartın.

3)

4)Oyunumuzu Hdd1/Content/0000000000000000 Veya Usb/Content/0000000000000000 hangisini kullanıyorsanız bu bölüme atıyor ve Disk1 içindeki default.xex dosyasından başlatıyoruz
Örnek:

Xbox 360 Usb İle Dahili Harddiske Oyun Atma Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH
Xbox 360 FTP Bağlantısı İle Dosya Atma Taşıma Rehberi Videolu Anlatım JTAG/RGH

5)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
@mit40 zamanında çok kızmıştım işte grafik bla bla benzeri şeyleri için şimdi hak veriyorum oyun 6.61gb çıktıya cidden bu rehberin farkı var diğer yüklemede bazen kaplamalar yüklenmiyordu bununla sorunsuz yükleniyor :D

TheCasH

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Boşu boşuna 16 gb indireceğimize bu şekilde indirsek ya?

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Eyvallah dostum bu oyun için tu 2 çıkmış sanırım ama piyasada bulamiýorum bi ara indirmistimde geri silmistim bu yöntemde o update çalışmıyordu ve updateni boyutu 600 kusur mbdı ama update piyasada olmadığına göre bununda bir önemi yok tabi :D bu arada dostum resimlere benim nickide yazmışsın ayrıca teşekkür ederim değerli bir insansın @The Darkness

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
@mit40 konuda title update 2 mevcut dostum senin media id uyarsa indir

http://www.xbox360torre.....r.html

evet dediğin gibi güncelleme bu yöntemle işe yaramıyor çalışmalarım sonucunda tu:2 ile uyumlu hale getirdim test ettim arasında hiç bi fark göremedim kullanmasanda olur hiç düzelme yok mordor eski mordor :D

rica ederim dostum seninde emeğin var bu konuda :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
şöyle bi hata aldım story moda girmeye çalışırken /world/blackgate gibi bi hata veriyo sanırım dosya eksk bunu god olarak yüklemenin bi yokmudur hocam ?

normal yüklemesi dvd jtagrip yaptıkdan sonra usbye atıp başlatıyoruz yükleme bittikden sonra 2 .dvd jtagrip (God Denemedik ) yaptıkdan sonra oyunu başlatıp oynuyoruz bu kadar yalnız ben bu yöntemi bilerek verdim daha az yer kapladığı ve (Olmayan :D ) doku kalitesinin daha hızlı yüklendiği için

buda jtagrip oyunu god formatına çevirme rehberi

http://www.xbox360torre.....i.html

asevincel

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim oyun çalıştı. Freestyle games kısmındaki diğer oyunların yanında göremiyorum. hdd>games>shadow of mordor>dvd2 içersinde oyun. Konumdan dolayı mı acaba. Yardımcı olur musunuz.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Teşekkür ederim oyun çalıştı. Freestyle games kısmındaki diğer oyunların yanında göremiyorum. hdd>games>shadow of mordor>dvd2 içersinde oyun. Konumdan dolayı mı acaba. Yardımcı olur musunuz.

zannetmiyorum fsd baya eskidi bazı sorunlar çıkartıyor o yüzden aurora geçmeni öneririm

Historian

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: Middle Earth Shadow Of Mordor Xbox 360 Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Dostum oyunun İMARS sürümünü indirdim. İnen dosyalar Dvd 1 8gb, Dvd2 8gb. Buraya kadar bir sorun yok 1. Dvd yi iso rip yaptıgımda çok çabuk tamamlıyor işlemi ve çıkan dosyaların toplam boyutu 1.69Gb iki defa denedim ikisinde de aynı sonuç 2. Dvd 9 gb falandı isorip hali rehberden dediğin ses dosyalarını da silince oyunun toplam boyutu 6.71 gb düştü. xbox a atıp denemedim çalışıyor mu diye ama normalmi bu durum onu bilemedim aleti bozmayalım yasadığım yerde bu cihazdan anlayan usta da tanımıyorum :) rehberdekileri yapmadığım halde boyut 6gb küsür şuan.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Dostum oyunun İMARS sürümünü indirdim. İnen dosyalar Dvd 1 8gb, Dvd2 8gb. Buraya kadar bir sorun yok 1. Dvd yi iso rip yaptıgımda çok çabuk tamamlıyor işlemi ve çıkan dosyaların toplam boyutu 1.69Gb iki defa denedim ikisinde de aynı sonuç 2. Dvd 9 gb falandı isorip hali rehberden dediğin ses dosyalarını da silince oyunun toplam boyutu 6.71 gb düştü. xbox a atıp denemedim çalışıyor mu diye ama normalmi bu durum onu bilemedim aleti bozmayalım yasadığım yerde bu cihazdan anlayan usta da tanımıyorum :) rehberdekileri yapmadığım halde boyut 6gb küsür şuan.

doğrudur dostum ilk diskde ön yükleme olduğu için düşmesi normal bazı oyunlarda örneğin xbla çıkmış sonradan iso formatında çıkan oyunları çevirdiğinde 50mb düşen oyun bile gördüm bu rehberde anlattığım gibi hem boyutları düşecek hem sorunsuz çalışacak aynısını uyguladıysan sıkıntı olmaz :)

Historian

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Oyunu normal kurulum şeklinde yükledim sorunsuz çalışıyor.

quikeee06

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

dlc yi yüklemesek olmaz mı bir tek bunu beceremedim. (blush)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

olmaz dostum yüklemen gerekli

quikeee06

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

hallettim teşekkür ederim sitenizden baya yararlandım.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

rica ederimm hallettiğine sevindim iyi oyunlar :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]