Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Yükleme Rehberi JTAG/RGH

TheCasH

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Eyvallah çalıştı sıkıntısız. Sonra oynarım. :D

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
makine 4gb lık maalesef dahili ye atmam imkansız.

anladım dostum işte 16gb'lık usb alman lazım usbde çalışırmı denemedim ama büyük ihtimal diğer oyunlarda olduğu gibi buda çalışak gözüküyor

rookie

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
üstadım tekrar teşekkür ederim rehbere göre uyguladım oyun çalıştı

Enes

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Rehberi göremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

kaan1279

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

anladım dostum işte 16gb'lık usb alman lazım usbde çalışırmı denemedim ama büyük ihtimal diğer oyunlarda olduğu gibi buda çalışak gözüküyor
anladım hocam o zaman bi 16 yada 32lik usb şart oldu artık hem bunun için hemde classic oyunlar için. Zaten HDDde de yerim azalmaya başlamıştı.

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
@The Darkness dostum xboxın son güncellemesinden sonra artık harici hddleride dahili gibi tanıyor yani content dosyası açıp haricidende çalıştırılabilir şahsen denedim benim birçok dlcde artık haricide :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
@The Darkness dostum xboxın son güncellemesinden sonra artık harici hddleride dahili gibi tanıyor yani content dosyası açıp haricidende çalıştırılabilir şahsen denedim benim birçok dlcde artık haricide :)

biliyorum dostumda bende harici olmadığından denemediğimden çalışıyor diyemedim teşekkür ederim bilgilendirdiğin için böylelikle haricidede çalıştığını öğrenmiş olduk :)

EnergyMan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
selam beyler. bi yerde bişey kaciriyorum ama nerde bilemedim. 1. ve 2. diski exiso ile cevirdim ama sonrasında ne yapacağımı bulamadım linkten. harici harddiske attığımda callistiramadim bi türlü. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
selam beyler. bi yerde bişey kaciriyorum ama nerde bilemedim. 1. ve 2. diski exiso ile cevirdim ama sonrasında ne yapacağımı bulamadım linkten. harici harddiske attığımda callistiramadim bi türlü. yardımınız için şimdiden teşekkürler.

aleyküm selam dostum sadece haricimi kullanıyorsun dahili hdd varmı ona göre ne yapmanı anlatıcam :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
saol dostum: dahili var ancak dahili ile ilgili hiç işlem yapmadım şimdiye kadar. cok teşekkürler. bi çözemedim gitti.

dahilin varsa çok kolay dostum şimdi resimde gösterdiğim gibi hani dvd 1 içinde content klasörü varya onun içine gir orada 4B4E085E diye bir klasör görüceksin onu kopyala xboxın dahili hafızazı olan Hdd1/Content/00000 içine yapıştır kısacası oyunu oynaman için bu işlemi yapmak zorundasın yoksa oynuyamazsın xex menü ile veya aurora dosya yöneticisi ile atabilirsin

EnergyMan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

dahilin varsa çok kolay dostum şimdi resimde gösterdiğim gibi hani dvd 1 içinde content klasörü varya onun içine gir orada 4B4E085E diye bir klasör görüceksin onu kopyala xboxın dahili hafızazı olan Hdd1/Content/00000 içine yapıştır kısacası oyunu oynaman için bu işlemi yapmak zorundasın yoksa oynuyamazsın xex menü ile veya aurora dosya yöneticisi ile atabilirsin
tamam dostum. bunu yapicam ancak disk 1 ve disk 2 yi exiso ile cevirip hariciye atıcakmıyım aynı zamandA ?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
tamam dostum. bunu yapicam ancak disk 1 ve disk 2 yi exiso ile cevirip hariciye atıcakmıyım aynı zamandA ?

ikisini aynı andada atabilirsin ilk dvd1 hallettikden sonra dvd2de atabilirsin farketmez isteğine bağlı :)

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Dostum 4 gb modelleri olanlar için son dashboard güncellemesini yapmak şartıyla usb/content/00000... içine atabilirler gönül rahatlığıyla konuya ekleyebilirsin dostum bu bilgiyi :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Dostum 4 gb modelleri olanlar için son dashboard güncellemesini yapmak şartıyla usb/content/00000... içine atabilirler gönül rahatlığıyla konuya ekleyebilirsin dostum bu bilgiyi :)

ekledim dostum teşekkür ederim :) bende bi hdd kutusu alıyım eski netbookdan çıkma 250gb eski bir tane bilgisayardan çıkma 320gb var onları kullanırım artık yarı siparişi verriyim göndersinler

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

ekledim dostum teşekkür ederim :) bende bi hdd kutusu alıyım eski netbookdan çıkma 250gb eski bir tane bilgisayardan çıkma 320gb var onları kullanırım artık yarı siparişi verriyim göndersinler
Aynen dostum yalnız okuma hızındammıdır nedir dlcler malesef dahili hdddeki kadar performans vermiyor örneğin kaplamalar daha geç yükleniyor.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!