Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Yükleme Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Kurulum Rehberi JTAG/RGH

!!! ÖNEMLİ NOTLAR !!!
-Bu Rehber Dahili Hdd Olanlar İçindir
-Türk Forumlarında İlk Rehberdir anlatım bana Aittir (Yabancı Forumlarda Bile Rehberi Yokken Sizler İçin Bizzat Kendim Hazırladım )
-Harici kullanan arkadaşlar aşağı linkte verdiğim rehberi uygulayarak oynayabilirler

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Harici Hdd Yükleme Rehberi JTAG/RGH
-Oyun 2 Dvd'li ikisinide indirmek zorundasınız
-Kernel (Dashboard) sürümünüz en az 16537 olmak zorunda
-Iso Boyutu:16,2GB JtagRip Boyutu:14GB

1.DVD (ÖNYÜKLEME)
2.DVD (SINGLEPLAYER)

1.Dvd ve 2.Dvdyi Exiso programı ile jtagripe çevirin aşağıda verdiğim linkte nasıl çevireleceğine dair rehber bulunmakta

Exiso & God2iso & Iso2God & Xbox Image Browser Xbox 360 Kullanım Rehberi JTAG/RGH

Eyvallah çalıştı sıkıntısız. Sonra oynarım. :D
üstadım tekrar teşekkür ederim rehbere göre uyguladım oyun çalıştı

yeterince açıklayıcı bir anlatım olmuş ben paylaştığın gün indirdim bu gün ana hdd yi boşalttım gereksiz oyunları sildim ve ön yüklemeli kurdum, hiç bir sıkıntısı yok gayet güzel çalışıyor oyun yani, iso olarak indirdim oyunu, anlatım için saol bro. :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
eyvallah dostum 2 part kaldıbu yavaşlıkla iyi indi yine :D

dün oyunu çalıştırana kadar göbeğim çatladı iki saat uğraştım ettim sonunda hallettim :) oyuna ilk girişte gözünüze direk saçlar sakallar çarpacak ilk 3-5 dk denedim kapadım nerdeyse sabah olucaktı

Düzenleme:bugün iyice denedim dostum cidden indirmeye değer oyun grafikci değilim ama oynanışıda güzel grafiği desen bambaşka güzel yeni nesilde oynuyormuş havası veriyor ben bu kadar beklemiyordum açıkcası baya şaşırdım :)

rookie

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
oyunu indirmeye başlıyorum rehber içinde teşekkür ederim üstadım allah seni başımızdan eksık etmesin

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Dostum sen birtanesin ya senin elinden ne kurtulmuş :) bende oyunu bir 10 dakka oynadımda dediğin gibi grafikleri cidden güzel duruyor tabi ama bi dışarıyada bajmak lazım tabi :D gerçi nasıl olursa olsun oyun harika o belli incelemelerden en düsük 9 puan almıs hideo kojima farkı bu nesle son çıkan hatta bu neslin en iyi oyunu dahi olabilir. :)

conan66

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
rehberle bizi aydınlattın çok teşekkür ederim darkness ellerine emeğine sağlık

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Dostum sen birtanesin ya senin elinden ne kurtulmuş :) bende oyunu bir 10 dakka oynadımda dediğin gibi grafikleri cidden güzel duruyor tabi ama bi dışarıyada bajmak lazım tabi :D gerçi nasıl olursa olsun oyun harika o belli incelemelerden en düsük 9 puan almıs hideo kojima farkı bu nesle son çıkan hatta bu neslin en iyi oyunu dahi olabilir. :)

dediğin gibi dostum adamında hakkını yemeselerdi daha güzel olurdu zaten konami bi açıklamasında mobil oyunlara daha çok düşeceklerini söylemiş nede olsa artık oyun kavramı denen birşey kalmadı firmalara artık paraya bakıyor en çokda free to play oyunlarından para kazanıyorlar

Düzenleme:incelemek için dışarı atlı bölüme gelip kapamıştım fark yok dostum açık alanlarda güzel

router34

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
eline sağlık.beklediğim bir oyundu indiriyorum hemen.aylardır oyuna hasret kaldık.iyi oldu gelmesi.

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

dediğin gibi dostum adamında hakkını yemeselerdi daha güzel olurdu zaten konami bi açıklamasında mobil oyunlara daha çok düşeceklerini söylemiş nede olsa artık oyun kavramı denen birşey kalmadı firmalara artık paraya bakıyor en çokda free to play oyunlarından para kazanıyorlar

Düzenleme:incelemek için dışarı atlı bölüme gelip kapamıştım fark yok dostum açık alanlarda güzel
Aynen dostum konami kendi ayağına sıktı zaten mobilde bile iş yapamazlar bu ara dostum oyunda baya ilerledim de bolca laglanma var oyunda sende de varmı bu problem

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Aynen dostum konami kendi ayağına sıktı zaten mobilde bile iş yapamazlar bu ara dostum oyunda baya ilerledim de bolca laglanma var oyunda sende de varmı bu problem

ilerisini denemedim dostum önceki oyununu oynamadığım için şimdilik bıraktım onu oynadıkdan sonra buna başlıyacam normal karşılıyorum böyle oyunlarda genelde bu sorunlar oluyor

mertcan102

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dvd 2 yide 0000 klasörüne atsak olur mu ?

James_sunderland

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Dostum merhabalar.

İlk DVD'yi mutlaka ama mutlaka XBOX'ın kendi dahili hafızasına mı atmak gerekli. Benim makinem 4 gb'lık olduğu için bu pek mümkün görünmüyor. Yine sizden öğrendiğim bir teknikle harici bir hdd'yi önce xbox'da biçimlendirip, party Buffolo programını kullanıp sonra GTA5, Alieın İsolation gibi oyunların ilk DVD'lerini bu biçimlendirdiğim kısma atıp oynuyordum halada oynuyorum. Bununda ilk dvd'sini bu yöntemle biçimlendirdiğim hdd'ye atsam oyunu oynayabilir miyim acaba?

Not: Oyun iniyor dostum insin deneyeceğim mutlaka :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Dostum merhabalar.

İlk DVD'yi mutlaka ama mutlaka XBOX'ın kendi dahili hafızasına mı atmak gerekli. Benim makinem 4 gb'lık olduğu için bu pek mümkün görünmüyor. Yine sizden öğrendiğim bir teknikle harici bir hdd'yi önce xbox'da biçimlendirip, party Buffolo programını kullanıp sonra GTA5, Alieın İsolation gibi oyunların ilk DVD'lerini bu biçimlendirdiğim kısma atıp oynuyordum halada oynuyorum. Bununda ilk dvd'sini bu yöntemle biçimlendirdiğim hdd'ye atsam oyunu oynayabilir miyim acaba?

Not: Oyun iniyor dostum insin deneyeceğim mutlaka :)

merhaba dostum bir önceki ground zeroes oyununda dahili hardisk istiyordu harici kabul etmiyordu bu sefer ön yükleme dosyalarını dlc gibi yapmışlar çalışma olasılığı yüksek ben haricide kendim denedim dersem yalan olur bende dahili olduğu için sorun olmuyor yine denemende fayda var :)

kazuya12ster

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
harici hdd oyun açılmadı dvd 1 exiso iele çevirdim dvd 2 yi XBOX360 ISO Extract oyun açılmadı

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
harici hdd oyun açılmadı dvd 1 exiso iele çevirdim dvd 2 yi XBOX360 ISO Extract oyun açılmadı

hariciyi xboxda biçimlendirip horizon programıyla dediğim şekil attınmı peki benim anlattığım dahili hdd için

Not:Not eğer biçimlendirmediysen haricide olanların yedeğini al içindeki veriler gidebilir

kaan1279

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dvd1 i açmaya çalıştığım zaman siyah ekranda hata veriyor(fatal crash intercepted gibi birşey) xbox sonra auroraya dönüyor. önce exiso sonra image browserla yaptım olmadı makina 4gb slim

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Aynı şekilde donma gibi lag gibi bi sıkıntı var garip yani. acaba yeni nesil konsolda aynısı oluyo mu ki
Bi güncelleme ile halledilebilir sanki dahiliye yüklediğimiz dosyalar sanırım kaplama dosyaları ve yüklenirken sıkıntı oluyor galiba umarım update çıkar yeni nesilde bi sıkıntı oldugünu sanmıyorum

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
yazanları yaptım ama dvd1 i açmaya çalıştığım zaman siyah ekranda hata veriyor(fatal crash intercepted gibi birşey) xbox sonra auroraya dönüyor. önce exiso sonra image browserla yaptım olmadı.

resimde gösterdiğim dosyayı dahili hdd atman lazım bu rehber dahili hdd için

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!