Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Harici Hdd Yükleme Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Harici Hdd Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Harici Hdd Yükleme Kurulum Rehberi Videolu Anlatım JTAG/RGH

Selamın aleyküm xbox360torrent ailesi sevindirici bir rehber ile karşınızdayım biliyorsunuz dahili hardiski olmayanlar hariciden oyunu oynayamıyordu artık videolu anlatımım sayesinde 4GB Xbox sahipleride oyunu oynayabilecek ayrıca oyunun boyutu düşecek fazla yer kaplamıyacak

!!! ÖNEMLİ NOTLAR !!!
-Türk Forumlarında İlk Rehberdir anlatım bana Aittir
-Dashboard sürümünüz en az 16537 olmalı
-Bu rehberden hem harici hemde dahili kullanan arkadaşlarda yararlanabilir
-Dahili hdd olan ve bu işlemler uzun diyen olursa bu rehberdekini yapabilirler

Metal Gear Solid V The Phantom Pain Xbox 360 Yükleme Rehberi JTAG/RGH
-Videolu anlatımı dikkatlice izleyin ben kendim 16Gb'lık usb üzerinde denedim ve sorunsuz çalıştı sonradan çalışmadı demeyin :)

Videolu anlatımı linkten indirebilirsiniz

https://mega.nz/#!W9tFj.....5WFOWU

Rar Şifresi(Password):TheDarkness/WwW.Xbox360Torrent.CoM

Dostum buyurun sizin için çektim :D

Yöntem çalışıyor, işe yarıyor arkadaşlar, hemde sıkıntısız, problemsiz bu videoda bunun kanıtıdır, iyi seyirler ve iyi oyunlar dilerim.

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Emeğine sağlık dostum çok iyi oldu bu videoyu indiriyip bi bakayım nasıl oluyomuş

hasanbaglan

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Ooooooooo harikasınız dostum çok teşekkürler iyi bayramlar :)

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Videonun başlarında dedimki bu yöntemi bende denedim özellikle dosya isimlerini efsye attım isimler tipatıp aynıyı olmadı direk çıktığı gibi attıydım dummy.txt mi engel oluyor diye onu bile silmiştim ama olmamıştı meğersrm işin içine birde program giriyormuş :D bu arada dostum tu ile uyumlu çalışıyormu performansada azbuz etkisi olacağını düşünüyorum tu sıkıntı çıkarmıyorsa direk uygulayacam bu yöntemi

rookie

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
ellerine emeğine sağlık üstadım yine dökdürmüşsün

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Videonun başlarında dedimki bu yöntemi bende denedim özellikle dosya isimlerini efsye attım isimler tipatıp aynıyı olmadı direk çıktığı gibi attıydım dummy.txt mi engel oluyor diye onu bile silmiştim ama olmamıştı meğersrm işin içine birde program giriyormuş :D bu arada dostum tu ile uyumlu çalışıyormu performansada azbuz etkisi olacağını düşünüyorum tu sıkıntı çıkarmıyorsa direk uygulayacam bu yöntemi

olayı senden önce çözdüm kıskanma :D :p usb üzerinden denediğim için title update deneyemedim aklıma gelmedi daha doğrusu performans konusuna gelirsek ben öncekiyle kıyaslama yapmadım ama olacağına inanıyorum :)

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

olayı senden önce çözdüm kıskanma :D :p usb üzerinden denediğim için title update deneyemedim aklıma gelmedi daha doğrusu performans konusuna gelirsek ben öncekiyle kıyaslama yapmadım ama olacağına inanıyorum :)
Sen benden daha hızlı ve birikimlisin kardeşimsin kıskanırmıyım hiç :):D çözüldüya problem iyi olduya oynayamayanlar için deli edecekdi bu beni zaten bu arada programlamayı yapan kim

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Sen benden daha hızlı ve birikimlisin kardeşimsin kıskanırmıyım hiç :):D çözüldüya problem iyi olduya oynayamayanlar için deli edecekdi bu beni zaten bu arada programlamayı yapan kim

şakasına söyledim dostum :D programı yapan belli değil dostum ama iyi oldu haricilerde artık oynayabilicekler

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Tu2 ile denedim ve sorunsuz çalışıyor ayrıca performansdada bariz bir artış var gibi 10 dk denedim ama belkide yanılıyorumdur :D

kaan1279

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
eline koluna sağlık valla darkness hocam denedim çalıştı. çok iyi bi bayram hediyesi oldu. oyun yorumlarına göz gezdirmiştim internette bekledğimden çok farklı olmuş ama yine de deneyeceğim.

James_sunderland

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
HOLLY SNAKE!!!

Hemen deniyorum usb disc'i FAT32 formatladım :D video iniyor :D iki dvd'yide exio ile ripledim :D video inince direk deniyorum :D

Vay arkadaş acaip heyecanlandım şimdi :D :D :D :D :D

bahti89

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Darkness dostum skntisz calisti valla eline koluna saglik cok cok sagol : )

James_sunderland

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Video çektim hocam ÇALIŞIYOR SKINTISIZ PROBLEMSİZ :)

James_sunderland

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Dostum buyurun sizin için çektim :D

Yöntem çalışıyor, işe yarıyor arkadaşlar, hemde sıkıntısız, problemsiz bu videoda bunun kanıtıdır, iyi seyirler ve iyi oyunlar dilerim.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
@James_sunderland

rica ederim dostum asıl video için ben teşekkür ederim zahmet etmişsin büyük bir zevkle izledim :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!