Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

L.A Noire The Complete Edition Xbox 360 Oyun İndir |FULL-ISO|Region Free|

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155
Ücretsiz Hızlı Tek Link Full Tam Sürüm L.A Noire The Complete Edition Xbox 360 Oyun İndir FULL-ISO - REGION FREE PAL-NTSC- Free Download

NAME
LA Noire The Complete Edition
LANGUAGE
Multi
DATE
November 15, 2011
GENRE
Adventure
FORMAT
[Region Free][ISO]
SIZE
4 DVD

*** ÖNEMLİ BİLGİ NOTLARI OKUYUN***
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra ISO dosyası çıkacak.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-RF - NTSC-U/J - PAL Bölge kodlarıdır. PAL= Avrupa. NTSC-U= Amerika. NTSC/J= Japonya. REGION FREE= Bölge kodu serbest demektir.

-Bu oyunlar kırılımış yani fw, xkey, jtag-rgh kullanıcıları içindir.

-Fw kullanıcıları 7GB boyutunda ise Xgd2, 8GB ve üzeri ise Xgd3 şeklinde yazdırsınlar. Biz rehber yapmadığımız için gerekli yazılımları ve rehberleri google üzerinden aratıp bulabilisiniz.

- Jtag-Rgh kullanıcıları exiso veya iso2god programıyla çevirmeleri gerekmektedir. (Not: bazı oyunların kurulumları farklı oluyor aşağıdaki linkte bütün rehberler mevcut)

-Aurora dosya yöneticisi, xex menü veya ftp aracılığı ile oyunları attığınız bölüme taşıyarak oynayabilirsiniz.

-Gerekli oyun kurulumu gibi bütün rehberlere BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
~ İNDİRME LİNKLERİ ~

LA Noire The Complete Edition [Region Free][DVD1] : Google
LA Noire The Complete Edition [Region Free][DVD2] : Google
LA Noire The Complete Edition [Region Free][DVD3] : Google
LA Noire The Complete Edition [Region Free][DVD4] : Google

—————————
Link Mirror : Google

FULL / ISO ARŞİVİ: Xbox 360 |FULL-ISO| Oyun Arşivi İndir |FW-XKEY-JTAG-RGH| |1FICHIER|

backir

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
5
3
3
L.A Noire The Complete Edition Xbox 360 İndir ISO FULL REGION FREE

bu işlem nasıl yapılıyor ben jdownlader ile indiriyorum ama atlandı hesap eksik diye hata veriyor

emreyapici

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2015
1
1
0

Oyunlarin torrent versİyonu gelmelİ bence

anil.kaya.kilic

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
31
3
8

Dostum eline sağlık peki buna Türkçe yama yapabilirmiyim yoksa torrent indirmem mi gerekir

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155

Dostum eline sağlık peki buna Türkçe yama yapabilirmiyim yoksa torrent indirmem mi gerekir

merhaba dostum bildiğim kadarıyla yama sorunlu normal versiyonunda çalışıyor complete edition sorunlar olduğunu kullanan arkadaşlar söylemişti bende yakın bir zaman önce denedim dedikleri gibiydi yalnız bu pcdede aynı sorun bulnuyor

anil.kaya.kilic

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
31
3
8
Cevap: L.A Noire The Complete Edition Xbox 360 İndir ISO FULL REGION FREE

normal sürümü torrent bölümünde var mckratos isimli arkadaş yüklemiş ama torrenti indirmeye çalışıyorum ama hesaplanıyor diye kalıyor indirme olmuyor öylece bekliyor ondan dolayı bu sürümü indirip Tr yamayı buna kurayım dedim dostum ama ondada hatalıymış torrentte zorluycaz artık teşekkürler darkness kardeş

yigit

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
5
0
0
Cevap: L.A Noire The Complete Edition Xbox 360 Oyun İndir [MEGA] [FULL-ISO] [Region Free]

ben bu iso 1 2 3 4 deki her şeyi indiricekmiyim hoksa sadece bir tane sini mi yuklicem

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155
Cevap: L.A Noire The Complete Edition Xbox 360 Oyun İndir [MEGA] [FULL-ISO] [Region Free]

Oyun 4 dvd hepsini indirmen gerekli.

mertgvnl

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2016
1
0
0

çok yararlı deneyelim bakalım

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]