Kung Fu Panda 2 Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

EnesBey

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: Kung Fu Panda 2 Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

Bu Kincetli mi Kinectsiz mi?

Bunun kinectsizi var mı oyunun?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Requires kinect sensor kısacası kinect oyunu dostum normali yok sadece kinect için çıkartmışlar

bysmokin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Merhaba çok özür dilerim gerçekten bilgi bulamadım.Bu oyun sports 2 ve adventures indirdim torrent ile ancak inen dosyalar rar dosyası ve içerilerinde mvl-kfp2 vb rakamlı dosyalar var exiso ile bunları seçemiyorum direkt flasha atıp cihaza kopyala yapıştır dediğimde yapıştırma hatası veriyor bu durumda ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz farklı bölüme yazmam gerekiyor ise şimdiden kusura bakmayın oyundan ötürü altına yazmak istedim.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Merhaba çok özür dilerim gerçekten bilgi bulamadım.Bu oyun sports 2 ve adventures indirdim torrent ile ancak inen dosyalar rar dosyası ve içerilerinde mvl-kfp2 vb rakamlı dosyalar var exiso ile bunları seçemiyorum direkt flasha atıp cihaza kopyala yapıştır dediğimde yapıştırma hatası veriyor bu durumda ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz farklı bölüme yazmam gerekiyor ise şimdiden kusura bakmayın oyundan ötürü altına yazmak istedim.

Merhaba dostum,indirdiğin oyun demek ki partlı sistem bazen 7-8 part şeklinde,bazende uzun partlar şeklinde olur.Winrar programını yükle en baştaki parta sağ tıkla ve winrar ile buraya çıkart dedikden sonra ISO dosyasını çıkartmaya başlayacak.İşlem bittikden sonra exiso programı ile çevirip atabilirsin.

bysmokin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Çok teşekkürler bu şekilde oldu ancak genelde gördüklerim exisodan sonra 4502530 vs gibi rakamlarla açıyor klasörü bendekilerde kısaltma isimler gibi yazıyor bunun bir zararı vs olur mu acaba ?bir de oyunu attım cihaza sonra içerikten taratma yaptım bu sefer diskimde olan pes18 i tekrar gösterdi ve xex menü diye oyun gibi gösteren birşey geldi herikisi de bişeye yaramıyor bunları freestyle menüden kaldırabilir miyim ? son attığım oyunun albüm kapağını cihazı internete bağlamadan usb ile atabilirmiyim?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Rica ederim.O rakamlar oyunun kimliğidir kendin isim verebilirsin,istersen title ıd yani kimliğinide koyabilirsin sorun olmaz.Freestlye 3 çok eskidi dostum yerine Aurora 0.6B kurmanı öneririm bende 4 senedir aurora kullanıyorum.FSD3 usb üzerinden kapak atılabiliyordu ama uzun zamandır kullanmadığım için hatırlamıyorum.Xex menü dosya taşıma aracıdır silmeni önermem.İstersende üzerine gelip Y tuşuna bas delete diyerek silebilirsin.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!