Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Forza Motorsport 4 Game of The Year Edition Xbox 360 Oyun İndir |FULL-ISO|PAL/NTSC|

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155
Ücretsiz Hızlı Tek Link Full Tam Sürüm Forza Motorsport 4 Game of The Year Edition Xbox 360 Oyun İndir FULL-ISO - REGION FREE PAL-NTSC- Free Download

NAME
Forza Motorsport 4
Game of the Year Edition
LANGUAGE
Multi
DATE
October 11, 2011
GENRE
Racing
FORMAT
[PAL][NTSC-U-J][ISO]
SIZE
2 DVD

*** ÖNEMLİ BİLGİ NOTLARI OKUYUN***
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra ISO dosyası çıkacak.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-RF - NTSC-U/J - PAL Bölge kodlarıdır. PAL= Avrupa. NTSC-U= Amerika. NTSC/J= Japonya. REGION FREE= Bölge kodu serbest demektir.

-Bu oyunlar kırılımış yani fw, xkey, jtag-rgh kullanıcıları içindir.

-Fw kullanıcıları 7GB boyutunda ise Xgd2, 8GB ve üzeri ise Xgd3 şeklinde yazdırsınlar. Biz rehber yapmadığımız için gerekli yazılımları ve rehberleri google üzerinden aratıp bulabilisiniz.

- Jtag-Rgh kullanıcıları exiso veya iso2god programıyla çevirmeleri gerekmektedir. (Not: bazı oyunların kurulumları farklı oluyor aşağıdaki linkte bütün rehberler mevcut)

-Aurora dosya yöneticisi, xex menü veya ftp aracılığı ile oyunları attığınız bölüme taşıyarak oynayabilirsiniz.

-Gerekli oyun kurulumu gibi bütün rehberlere BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.
~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Forza 4 [PAL][DVD1] : MegaGoogle
Forza 4 [PAL][DVD2] : MegaGoogle
—————————
Forza 4 [NTSCU][DVD1] : Google
Forza 4 [NTSCU][DVD2] : Google
—————————
Forza Motorsport 4 [NTSC-J][DVD1] : 1FileGoogle
Forza Motorsport 4 [NTSC-J][DVD2] : 1FileGoogle

FULL / ISO ARŞİVİ: Xbox 360 |FULL-ISO| Oyun Arşivi İndir |FW-XKEY-JTAG-RGH| |1FICHIER|

newan

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
7
8
0
İstanbul
Cevap: Forza Motorsport 4 Xbox 360 İndir [MEGA] [FULL-ISO] [PAL]

Hocam bende motorsport 4 var bu goty nin farkı ne acaba cevap verirsen çok sevinirim

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155

Hocam bende motorsport 4 var bu goty nin farkı ne acaba cevap verirsen çok sevinirim
bütün dlclerin bir arada birleştiği sürüm dvdnin 1 tanesi oyun 1 tanesi Ek paket olan arabaları içeriyor :) ama hangisi ekpaket dvdsi onu hatırlıyamıyorum :)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,795
254,718
155

bu oyun bende daha önce vardı ama disc 2 hatası veriyodu bazı arabaları seçemiyodum o yüzden hep hatadan bende mecburen sinirden sildim oyunu. bunda öyle bi sorun olur mu kurulum şekli var mı

Muhtemel yanlış kurduğundan kaynaklıdır ben zamanında oynamıştım hiç bir sorun yaşamadım

1 dvd oyun 1 dvd Ek paket olan arabaları içeriyor ama hangisi tam hatırlamıyorum Content Klasörünü gördüğün dvd bilki dlclerin olduğu bölümdür onun içindeki Oyun Title ID/0000002 Klasörünü alıp masaüstüne kopyala 360 content manager ile patchle

http://www.xbox360torre.....i.html

http://www.xbox360torre.....i.html

Ardından Hdd1/Content/00000 içine at

Oyun dvdssinide jtagrip veya god formatına çevir farketmez

aykut35-35

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
6
1
3

Arkadaşlar bu işlerde yeniyim. Xbox 360 ım jtagli. Oyunu sorunsuz oynuyorum. Ancak üste yazılan sayfalar dahil birçok şey denedim ama 2. diski yükleyemedim. Bunun kolay bir yolu var mı yada bana tane tane ne yapmam gerektiğini anlatabilirmisiniz? :)

mit40

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
361
584
93
Angara

Arkadaşlar bu işlerde yeniyim. Xbox 360 ım jtagli. Oyunu sorunsuz oynuyorum. Ancak üste yazılan sayfalar dahil birçok şey denedim ama 2. diski yükleyemedim. Bunun kolay bir yolu var mı yada bana tane tane ne yapmam gerektiğini anlatabilirmisiniz? :)
Bu oyunun 2. Diskinde dlcler var content/000000000 içindeki dosyaları dlc yükler gibi yükleyeceksin burda detaylı anlatımı mevcut http://www.xbox360torre.....h.html

ousss_88

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2016
22
9
0

Teşekkürler

matem

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
22 Mart 2017
1
0
0

thank you man

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]