Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Dragon Age Inquisition Xbox 360 Dahili/Harici Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Dragon Age Inquisition Xbox 360 Jtagli cihaz için Dahili/Harici Yükleme Kurulum Rehberi

1. DVD (ÖN YÜKLEME)

2.DVD (SINGLE PLAYER)

Dragon Age Inquisition Xbox 360 Yükleme Rehberi Dahili Hdd

1.Dvd'yi Exiso veya Xbox Image Browser İle Jtagripe Çevirin Bilmeyenler Aşağıdaki Linkten Rehbere Bakabilirler

Exiso & God2iso & Iso2God & Xbox Image Browser Xbox 360 Kullanım Rehberi JTAG/RGH

Karşınıza Resimdeki gibi dosyalar gelicektir

TU 6 YÜKLEMEK İSTEYENLER İÇİN ÖNEMLİ NOT:Arkadaşlar Muhtemel TU6 Yükleyip Oyunu Açtığınızda Sürekli Sizi Giriş Ekranına Atacak Oyuna Girmeden Önce
Fsd3 Kullananlar Ayarlardan Fsd Plugins Unload Etsinler Yani Pasif Hale Getirsinler
Aurora Kullanalar Eklentiler Bölümünden Freestyle Eklentisini Kaldırırak Oyuna Girsinler
Böylece Sorununuz Ortadan Kalkacaktır

Dragon Age Inquisition Xbox 360 Yükleme Rehberi Harici Hdd & Usb

Anlatım İçin Mit40 Arkadaşımıza Teşekkür Ederim

1-öncelikle dragon age dvd1 ve dvd2 hazır olacak jtagrip şekilde

2-programı indireceksiniz burdan wxPirs aynı zamanda burda programın arayüzüne dair resimler var ve inanın bana kullanması çok çok kolay 2 seçenek var birinden dosya açılıyor 2.si ise exctral all seçeneği

3. şimdi ise hazır olan(jtagrip yapılmış) iki dvdden dvd1 içerisindeki content klasörü içerisine giriyoruz
Content\0000000000000000\45410997\00000002\
dlc1 4541099700000000
dlc2 4541099700000001
dlc3 4541099700000002
dlc4 4541099700000003

4.yukarda ismini verdiğim bu dört dosyayı yine yukarıda linkini vermiş olduğum wxpirs programı ile açıyoruz yani hepsini ayrı ayrı açıp exctral all diyoruz bu arada unutmadan bu dört dosyayı için yeni bir klasör oluşturun ve hepsinide bu aynı klasöre exrtact edin, extract işlemi bittikten sonra ''Data'' klasörü ve ''install.dat'', ''package.mft'' adlı dosyalar oluşacak burdaki install.dat ve package.mft adlı bu iki dosyayı silebilirsiniz bu dosyalara ihtiyacımız olmayacak Data klasörünü silmeyin sakın ha

5.şimdi oluşan ''Data'' klasörünü kopyalıyoruz ve jtagripe döndürülmüş dvd2'nin içine yapıştırıyoruz değiştirilsinmi sorusu gelirse evet diyoruz.

6. kopyalayıp yapıştırma işlemi bittikten sonra Dvd2'nin içindeki ''DA3.Splash.xex'' adlı dosyayı siliyoruz.

7.tüm işlemler sırasıyla yapılıp bittikten sonra dvd2'yi usb'nize atıp oyunu oynayabilirsiniz. Doğru yaptığınız takdirde çalışmama gibi bir lüksü yok.

bu yöntem sayesinde hdd1e content dosyasını atmaya gerek kalmıyor yerden tasarruf edebilirsiniz 4gb makinelere sahip olanlar için ilaç gibi yöntem ayrıca bu sayede oyundaki kaplamalar daha erken yükleniyor

kıng for xbox

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dostum eksksiz yerine getirdim haricili xbox ım fatal crash hatası verdi yardım

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
diğer konuda yazdım yazdım dostum sana :)

Nurettin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
@The_Darknees Bendede FATAL CRASH İNPECTED HATASİ VERDİ NAPCAM ?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Aynisi Gibi yapim o 4 dvd1 den cikani bicimlendirilmiş harddiske otekinde harddiske aticam degilmi İcinden birşey silmem lazimmi dvd 2 nin

rehberde anlattığım gibi dostum 1.dvd içinden çıkan dosyaları dlc gibi yükle 2.dvd farketmez usbdende açıp oynayabilirsin

Nurettin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

rehberde anlattığım gibi dostum 1.dvd içinden çıkan dosyaları dlc gibi yükle 2.dvd farketmez usbdende açıp oynayabilirsin[/QUOT

Kanka Wixpirs Tam Cıkartmiyor Dosyalari Mesela İlk Cevirdimde 100MB Bide Yapıyorum oluyor 400MB Dosyalar Eksik Oldugu İcinmi Acaba FATAL CRASH İNPECTED hatasi veriyor yada loadingde kaliyor ACABA BUNUN YAPILMIŞ HALDE TORRENTi Varmidir Darknesscim Kusura Bakma Senide Cok Yoruyorum :(

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

rehberde anlattığım gibi dostum 1.dvd içinden çıkan dosyaları dlc gibi yükle 2.dvd farketmez usbdende açıp oynayabilirsin[/QUOT

Kanka Wixpirs Tam Cıkartmiyor Dosyalari Mesela İlk Cevirdimde 100MB Bide Yapıyorum oluyor 400MB Dosyalar Eksik Oldugu İcinmi Acaba FATAL CRASH İNPECTED hatasi veriyor yada loadingde kaliyor ACABA BUNUN YAPILMIŞ HALDE TORRENTi Varmidir Darknesscim Kusura Bakma Senide Cok Yoruyorum :(
Dostum wixpirsin eksik çıkarma gibi bir durumu yok ya dosyalrında sıkıntı var yada yönetici olarak çalıştırmayı

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Dosyalarda bir sıkıntı vardır yada cevirme isleminin bitmeden programı kapatıyorsun veya kendiliğinden kapanıyor program programı yönetici olarak calıştırmayı dene adımları harfiyen yaptığınız takdirde fatal crash verme luksu yok

Nurettin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

bboy41

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
aynen anlatıldığı şekilde yaptım ama oyunu açıyorum aşağıda şeyil bişey çıkıyor parlayıp sönüyor başkada birşey olmuyor nasıl düzeltebilirim

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
aynen anlatıldığı şekilde yaptım ama oyunu açıyorum aşağıda şeyil bişey çıkıyor parlayıp sönüyor başkada birşey olmuyor nasıl düzeltebilirim

oyunu nasıl yükledi yukarıda iki türlü kurulum rehberi mevcut

bboy41

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

oyunu nasıl yükledi yukarıda iki türlü kurulum rehberi mevcut
oyunu önce rardan çıkarttım exiso ile açtım dvd 1 i sonra içinde 4 tane dosyayı wdxpris programıyla bunları çıkarttım dvd 2 yi de iso2god la çıkarttım 4 dosyadan çıkarttığım data klasorunu dvd 2 nin içindeki datayla değiştirdim üstüne yapıştırdım yani şimdi oyuna girebiliyorum ama oyunun resmi gözükmüyor :D

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
oyunu önce rardan çıkarttım exiso ile açtım dvd 1 i sonra içinde 4 tane dosyayı wdxpris programıyla bunları çıkarttım dvd 2 yi de iso2god la çıkarttım 4 dosyadan çıkarttığım data klasorunu dvd 2 nin içindeki datayla değiştirdim üstüne yapıştırdım yani şimdi oyuna girebiliyorum ama oyunun resmi gözükmüyor :D

dostum onu mit40 sorarsan daha iyi ben normalde dahili hdd rehberini hazırladım harici rehberi mit40 arkadaşımıza ait bende o şekil denemedim sana yardımcı olacaktır

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
nasıl gözükmüyor resmi anlamadım :D

bboy41

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
nasıl gözükmüyor resmi anlamadım :D

dahiliye attım hocam zaten harici kullanmıyorum :D
valla mit40 oyunun cd resimi gözükmüyor bende anlamadım :D tekken 6 yıda iso2god ile çıkartıp oyunları attığım yere attım onunda resmi gelmedi bi bu ikisi için böyle oldu nedenini çözemedim :D

mit40

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
dahiliye attım hocam zaten harici kullanmıyorum :D
valla mit40 oyunun cd resimi gözükmüyor bende anlamadım :D tekken 6 yıda iso2god ile çıkartıp oyunları attığım yere attım onunda resmi gelmedi bi bu ikisi için böyle oldu nedenini çözemedim :D
Kapak resmini diyosun sen :D internet bağlantın varsa aurora üzerinden yenileme yapabilirsin

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]