Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Call of Duty Black Ops 3 Xbox 360 |Jtagrip-XEX| Oyun +DLC İndir |JTAG-RGH|FULL-Tek Link|

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155
Ücretsiz Hızlı Tek Link Full Tam Sürüm Call of Duty Black Ops III Xbox 360 Jtag-Rgh Oyun İndir - Free Download Xbox 360 Jtag-Rgh Game

NAME
Call of Duty Black Ops 3
LANGUAGE
Multi
DATE
November 6, 2015
GENRE
Action
NOTE
[Jtag/RGH]
SIZE
3,9 Gb + DLC

*** ÖNEMLİ BİLGİ NOTLARI OKUYUN***
-Dosyaları çıkarmak için Rar,Part 1,Part 2 şeklinde ise "Winrar" programını. 001,002,bzip,tar şeklinde ise "7zip" programını kullanın.

-.Rev partları eksik veya hatalı ciltleri kurtarmakda işe yarıyor. Sorun yaşamadığınız sürece indirmenize gerek yok.

-Arşiv hatalı,bozuk vb. sorunlar ile karşılaşırsanız. Eksik indirmiş olabilir veya winrar sürümünüz düşük olduğu için bu uyarıyı almış olabilirsiniz. Sürümünüzü güncelleyin ve tekrar çıkartmayı deneyin. Winrar Programı İndir / 7Zip Programı İndir

-İlk parta sağ tıklayın "Winrar ile buraya çıkart" butonuna bastıkdan sonra oyun dosyaları çıkacak. Eğer rar şifresinde sorun yaşarsanız el ile girin.

-Google Drive için kota aşıldı sorunu yaşarsanız çözümüne BURADAN . 1Fichier bağlanma sorunu yaşarsanız BURADAN ulaşabilirsiniz.

-Bu oyunlar jtag-rgh'li xbox 360 cihazları içindir. "GOD" formatlı oyun "ISO2GOD" programı ile, "JtagripXex" yazan oyun ise "EXiSO" programı ile çevrilmiş hazır oyundur. Her iki oyun içinde başka hiç bir işlem yapmanıza gerek yok.

-Aurora dosya yöneticisi, xex menü veya ftp aracılığı ile oyunları attığınız bölüme taşıyarak oynayabilirsiniz.

-Gerekli bütün rehberleri BURADAN bulabilirsiniz.
~ İNDİRME LİNKLERİ ~

Call of Duty Black Ops 3 – (Region Free) – (Jtag/RGH): Lets1File Google
————————————————————————————————————
Link Mega: Download + Pack DLC – Password: todoinmega
Link Mirror Mega: Download – Password: FertingaX360
Compatibility Pack 1: Download
Compatibility Pack 2: Download
DLC Awakened: Download – Password: FertingaX360
DLC The Giant: Download – Password: FertingaX360
TU8 installation: Download – Password: FertingaX360

Not: bu oyun sadece multiplayer kısmını içerir ve kurulumu farkldır. Sitemizdeki anlatıma göre yapabilirsiniz.

TheCasH

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
130
245
43
2 kol ile oynanabilen mod var mı önceki serilerdeki gibi, yoksa onuda mı kaldırdılar?

bolas801

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
16
4
0
Türkiye/Karaman
Oyunun system link zombie modundaki çözünürlük vaya dusukmus diye söylemler var acaba bu dusukluk bo2 yle falan ayni derecedemi yoksa daha fazlami

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilhan78

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2015
123
113
0
istanbul
Tu yu dlc yi de indridim.
Aurorada Tu'yu aktif yapıyorum.
DLC yi de görüyor aurora.
Fakelive da enable.
Fakat oyunu açınca indirme sırası vs gibi bir yazı çıkıyor.
Baya bekledim ama olmadı. Giriş ekranında kalıyor.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155
Tu yu dlc yi de indridim.
Aurorada Tu'yu aktif yapıyorum.
DLC yi de görüyor aurora.
Fakelive da enable.
Fakat oyunu açınca indirme sırası vs gibi bir yazı çıkıyor.
Baya bekledim ama olmadı. Giriş ekranında kalıyor.

normalde oyun açtığında senden depolama aygıtını seçmeni isteyecek seçtikden sonra biraz bekletip 1 dk kadar sonrada açması lazım dostum

oynamaya bile değmez 5 kadar denedikden sonra direk sildim

Düzenleme: Dostum Compatibility Pack 1 fixli linkini ekledim onu tekrardan indirip dener misin?

ilhan78

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2015
123
113
0
istanbul

normalde oyun açtığında senden depolama aygıtını seçmeni isteyecek seçtikden sonra biraz bekletip 1 dk kadar sonrada açması lazım dostum

oynamaya bile değmez 5 kadar denedikden sonra direk sildim

Düzenleme: Dostum Compatibility Pack 1 fixli linkini ekledim onu tekrardan indirip dener misin?
aşağıdaki konudaki şuan fixli mi?
indirdiğim dosyayı ben fixleyebilir miyim?
http://www.xbox360torre.....r.html

kenshi

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
16
13
0
Anlamiyorum oyunu xbox360 da cikariyorsun tek kisilik modu neden koymuyorsun.yeni nesilin bir artisi yokki.street fighter 5 shenmue 3 ve king of fighter 14 u bile sonye kaptirdin.xbox one alipda neyi bekleyecegiz.pc en karlisi.cok merak ediyorum pc surumundede tek kisilik mod varmi.boyle bir sacmaligi ilk defa goruyorum.xbox360 a yazik ediyor microsoft

Resident evil zeroyuda bari online baglantisi olmadan cikarma.yada xbox360 a sadece demosunu cikar.xboxone tam surumunu bunuda yap microsoft

Ps3 dekide ayni anlamadigim sey ps3 ve xbox 360 platformlarina sadece multiplayer ve zombi mod koyacaksin ve fiyatini 239 tl ye satacaksin.xbox one ve ps4 de tam surum koyacaksin fiyatini 259 tl ye vereceksin bu nasil bir mantik

pepe81

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2015
8
1
3
Oyun açılmıyor live bağlan update et gibi birşeyler diyor nasıl açıcağız?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,658
155
sırf senaryo modunu oynamak için oyunu PC'ye indirdim optimizasyon özürlü sinir edici olmuş sürekli takılmalar saçma sapan donmalar yaşanıyor update 1 yükledim hiç işe yaramıyor takılmalar devam ediyor sadece bende değil bilgisayar donanımı yüksek kişilerdede oluyor bu oyun black ops 2'nin modifiyeli motoru ile yapılmış (ps3 ve xbox 360'a çok rahat çıkabilirdi) üzülmenize gerek yok cod serisinin hikayesi modern warfare 3 den sonra bitti artık düzgün hikaye modu olan oyunu çıkacağına inanmıyorum bu oyunun hikayesi black ops ile alakasız olmuş biraz Quantum Break ve yaşam şifresi çakması olmuş

Nurettin

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2015
116
60
28
İstanbul
sırf senaryo modunu oynamak için oyunu PC'ye indirdim optimizasyon özürlü sinir edici olmuş sürekli takılmalar saçma sapan donmalar yaşanıyor update 1 yükledim hiç işe yaramıyor takılmalar devam ediyor sadece bende değil bilgisayar donanımı yüksek kişilerdede oluyor bu oyun black ops 2'nin modifiyeli motoru ile yapılmış (ps3 ve xbox 360'a çok rahat çıkabilirdi) üzülmenize gerek yok cod serisinin hikayesi modern warfare 3 den sonra bitti artık düzgün hikaye modu olan oyunu çıkacağına inanmıyorum bu oyunun hikayesi black ops ile alakasız olmuş biraz Quantum Break ve yaşam şifresi çakması olmuş
Yapamamişlar Kanka COD BO2 Hepsine yeter :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]