Borderlands 2 Game of the Year Edition Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

egrino

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: Borderlands 2 Game of the Year Edition Xbox 360 TORRENT Full ISO İndir

onlar kernel güncelleme dosyası karşına uyarı geldiyse yapma oyun klasörünün içindeki systemupdate dosyasını sil 1.dvd normal şekilde yükle 2. dvdnin içinde content klasörü olacaktır onlarıda dlc gibi yükleyip oyunu oynayabilirsin
hocam
1. dvd yi yükledikten sonra Dlc ler için 2.dvd'yi exiso ile rip yapınca açılan dosyalar içinden content klasörü hariç tüm dosyaları silip content klasörürü içindeki bir sürü alt klasörü açtıktan sonra asıl dlc dosyalarını kopyalayıp 00000002 isimli bir klasör açarak içine attıktan sonra content manager programıyla kilitlerini açıp sadece 00000002 klasörü içindeki kilidi açılmış dlc dosyalarını hdd1/content/0000000000000000/5454087C/00000002 şeklinde kopyalayıp oyuna girince tüm dlc'ler açıldı bende. 2.dvd yi rip yapıp kurmaya çalışınca bende de hata veriyordu böyle hallettim. Yapamayan varsa denesin tüm dlc'ler çalıştı bende.

diğer sayfada arkadaş böyle anlatmış ama bende DVD1 /00000000000/5454087C şeklinde Değil

https://i.hizliresim.co.....kZ.png

https://i.hizliresim.co.....2M.png

bende dvd 1 içinden çıkanlar böyle.

şimdi ben bu dlc leri unlock etsem de arkadaşın anlattığı klasörler bende yok nasıl yapacağım ?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Cevap: Borderlands 2 Game of the Year Edition Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

@egrino tamam dostum benim anlattığım şey ile arkadaşın ki aynı sen dvd 1 içindeki oyunu klasör halinde oyunları hangi bölüme atıyorsan o bölüme at ardından 2.dvd içindeki content dlc gibi yüklemelisin

senin resimde gösterdiğin klasör dvd 1 ait hatta dvd 1 olarak yazıyorda sen dvd 2 içine giriyince content klasörünü göreceksin

egrino

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Cevap: Borderlands 2 Game of the Year Edition Xbox 360 [TORRENT] İndir [FULL-ISO]

@egrino tamam dostum benim anlattığım şey ile arkadaşın ki aynı sen dvd 1 içindeki oyunu klasör halinde oyunları hangi bölüme atıyorsan o bölüme at ardından 2.dvd içindeki content dlc gibi yüklemelisin

senin resimde gösterdiğin klasör dvd 1 ait hatta dvd 1 olarak yazıyorda sen dvd 2 içine giriyince content klasörünü göreceksin

sağolasın hocam sanırım yaptım. content manager'dan bakınca zaten unlocked olarak görünüyordu hepsi ben de hiç ellemeden

Hdd1\Content\0000000000000000\5454087C\00000002\

şöyle bir klasör içine attım. artık müsait bir zamanımda alete kurarım. eline sağlık.

foxxxx

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Konuyu hortlayiroum ama oyunun kurulumunu nasil yapacagiz

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator

Fw kullanıyorsan iki dvdyi yazırman gerekli.
Jtag-Rgh kullanıyorsan bir üst mesajda arkadaşımız kurulumdan bahsetmiş.Bir dvd oyun normal şekilde yükleyeceksindiğer dvd ise dlcleri içeriyor yani,dlc gibi yükleyeceksin .

dedektif memoli

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Game of the year edition bazı dlc ler eksik rica etsem sunları da siteye koysanız hiç bir yerde bulamadım
Headhunter1:T.K. Baha's Bloody Harvest
Headhunter2:The Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler
Headhunter3:How Marcus Saved Mercenary Day
Headhunter4:Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre
Headhunter5:Sir Hammerlock vs. the Son of Crawmerax

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Game of the year edition bazı dlc ler eksik rica etsem sunları da siteye koysanız hiç bir yerde bulamadım
Headhunter1:T.K. Baha's Bloody Harvest
Headhunter2:The Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler
Headhunter3:How Marcus Saved Mercenary Day
Headhunter4:Mad Moxxi and the Wedding Day Massacre
Headhunter5:Sir Hammerlock vs. the Son of Crawmerax
Buyrun konuyu düzenledim. Borderlands 2 Xbox 360 All [DLC] İndir [MEGA] [JTAG-RGH]

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Sizde sağolun.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!