Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Bioshock Infinite Xbox 360 Türkçe Yama V2 İndir (ÇIKTI)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Bioshock Infinite Xbox 360 Türkçe Yama V2 İndir(ÇIKTI)

Bioshock Infinite Xbox 360 Türkçe Altyazı V2 İndir (ÇIKTI)

V2 Açıklaması 05/09/2015
Bozuk oyun içi altyazı dosyaları tekrardan düzeltildi artık oyun içi altyazı ile oynayabilirsiniz

TÜRKÇE ÇEVİRİ:TURKCE-OYUN

XBOX 360 DÜZENLEME: THE DARKNESS

UPLOAD: THE DARKNESS

İndirme Linki silindiği için kaldırılmıştır. Xbox 360 Türkçe yama indir bölümünde, sabitlenmiş olan a-z türkçe yama arşivi konusundan indirebilirsiniz.

anil1164

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2015
1
2
0
Ellerinize sağlık arkadaşlar. Sizi tekrar görmek güzel. Tamamen bıraktığınızı sanmıştım, ama gerçekten sevindim devam ettiğinize. Xbox 360 için türkçe yamalarla uğraşan malesef sizden başka kimse yok. Gelecek çalışmalarınızı heyecanla bekliyorum. Bu arada witcher 2 dosyalarını açamıyordunuz sanırım hala öyle mi acaba ?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Ellerinize sağlık arkadaşlar. Sizi tekrar görmek güzel. Tamamen bıraktığınızı sanmıştım, ama gerçekten sevindim devam ettiğinize. Xbox 360 için türkçe yamalarla uğraşan malesef sizden başka kimse yok. Gelecek çalışmalarınızı heyecanla bekliyorum. Bu arada witcher 2 dosyalarını açamıyordunuz sanırım hala öyle mi acaba ?
hoşgeldin :) witcher 2'nin dosyaları maalesef açılmıyor

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,768
254,720
155
Arkadaşlar yamada sıkıntı olduğunu duydum baktım bazı sorunlardan dolayı alt yazılar bozulmuş sorunu düzelttikden sonra sizlere yeni link vericem

gecesahini2

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2015
22
3
3
Teşekkür ederim Sizin sayenizde konsol hakkında daha çok bilgiye sahip oluyorum.

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]