Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Battlefield Hardline Xbox 360 Dahili/Harici HDD Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Battlefield Hardline Xbox 360 Dahili/Harici HDD Yükleme Kurulum Rehberi JTAG/RGH

Battlefield Hardline Jtag- Rgh Xbox 360 Yükleme Kurulum Rehberi

Battlefield Hardline Dahili Hdd Yükleme Rehberi

NOT: 1.Dvd (HD Pack) 2.Dvd Hikaye Modunu İçerir

1) İso olarak indirdiğiniz oyunun 1.dvdsini Exiso veya Xbox Image Browser ile Jtagripe çevirin
Örnek Rehber: Exiso & God2iso & Iso2God & Xbox Image Browser Xbox 360 Kullanım Rehberi JTAG/RGH

2) Jtagripe çevirdiğiniz Dvd 1 içinde Content/0000000000000000/454109E0/00000002 içinde 2 tane dosya çıkacak 454109E000000001 VE 454109E000000002 (Yani HD Pack) Dosyalarını 360 Content Manager ile Patchleyin bu yazı xbox360torrent.com sitesine aittir
Örnek Rehber: Xbox 360 360Content Manager & XM360 DLC XBLA Kilitlerini Açma Rehberi JTAG-RGH

3) Ardından 454109E0 Klasörünü xboxın dahli hafızasına Hdd1/Content/0000000000000000 içine atın böylece hd texture paketini yüklemiş olacaksınız 1. dvd ile işimiz bitti

4) 2.Dvd ister God ister Jtagripe çevirin farketmez oyunları hangi bölüme atıyorsanız oraya atabilirsiniz :)

Örnek olarak sizlere kendi yüklediğim şekli gösteriyim

Battlefield Hardline Xbox 360 Harici Yükleme Rehberi (JTAG/RGH)
Harici Anlatım İçin Mit40 arkadaşımıza teşekkür ederim

1-öncelikle Bf hardline dvd1 ve dvd2 hazır olacak jtagrip şekilde

2-programı indireceksiniz burdan wxPirs aynı zamanda burda programın arayüzüne dair resimler var ve inanın bana kullanması çok çok kolay 2 seçenek var birinden dosya açılıyor 2.si ise exctral all seçeneği

3. şimdi ise hazır olan(jtagrip yapılmış) iki dvdden dvd1 içerisindeki content klasörü içerisine giriyoruz
Content\0000000000000000\454109E0\00000002\ - içindeki tüm dosyaları wxpirs programı ile açıyoruz yani hepsini ayrı ayrı açıp exctral all diyoruz bu arada unutmadan bu dosyalar için yeni bir klasör oluşturun ve hepsinide bu aynı klasöre exrtact edin extract işlemi bittikten sonra ''Data'' klasörü oluşacak

4.şimdi oluşan ''Data'' klasörünü kopyalıyoruz ve jtagripe döndürülmüş dvd2'nin içine yapıştırıyoruz değiştirilsinmi sorusu gelirse evet diyoruz.

5. kopyalayıp yapıştırma işlemi bittikten sonra Dvd2'nin içindeki ''BF.Splash.xex'' adlı dosyayı siliyoruz.

6.tüm işlemler sırasıyla yapılıp bittikten sonra dvd2'yi usb'nize atıp oyunu oynayabilirsiniz. Doğru yaptığınız takdirde çalışmama gibi bir lüksü yok.

Nurettin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Türkçemi ohaa Ben Bilmiyordum Türkçe oldugunu kankacimm

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Kanka Valla işi Baya Büyütmüssünüz :)
ileride sezon 1 ve 2 yi paylaşacam şimdi dlc paylaşımı yapıyorum sonra tekrar xbox 360 oyunlarına ardından xbla oyunlarına dönecem sitede bol bol bulunsun ileride benimde işime yarıyacak :)

Nurettin

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
aynen dostum şu gears of war judgment bir yapsak varyaa 10 numara 5 yıldız olur

rookie

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
rehber ve emeklerin için teşekkürler

josh-smith

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
darkness bu 360 content manager neyin nesi.? aradım bulamadım ama. :D

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
darkness bu 360 content manager neyin nesi.? aradım bulamadım ama. :D

360 content manager Dlc ve xbla oyunlarının veya hdpack paketlerinin kilitlerini açmaya yarayan programdır eğer dlc kilitlyse aktif olmaz livea bağlan diye yazı gelir xbla oyunu kilitliyse demo olarak gösterir bu yüzden her zaman kullanılmasını öneririm çoğu kişi bu yüzden resident evil revelations 2 de sorun yaşadı :)

program burada hdpack paketinin olduğu klasörü göster hdpaketleri tikle ardında sağ tıkla Unclok checked files tıkla patchde :)

Zippyshare.com - 360 Content Manager 3.2.zip

josh-smith

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

360 content manager Dlc ve xbla oyunlarının veya hdpack paketlerinin kilitlerini açmaya yarayan programdır eğer dlc kilitlyse aktif olmaz livea bağlan diye yazı gelir xbla oyunu kilitliyse demo olarak gösterir bu yüzden her zaman kullanılmasını öneririm çoğu kişi bu yüzden resident evil revelations 2 de sorun yaşadı :)

program burada hdpack paketinin olduğu klasörü göster hdpaketleri tikle ardında sağ tıkla Unclok checked files tıkla patchde :)
***Gizli içerik alıntı yapılamaz.***

tamamdır dostum hallettim eyvallah patchledikten sonra sadece dvd 1 deki dediğin dosyayı atıyoruz diğilmi contentin içindeki diğerlerini silebiliriz o zaman.?

birde yüklemeler bittikten sonra herhangi birini silmiyoruz diğilmi 2 dvd şeklinde görünecek sanırsam.?

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
tamamdır dostum hallettim eyvallah patchledikten sonra sadece dvd 1 deki dediğin dosyayı atıyoruz diğilmi contentin içindeki diğerlerini silebiliriz o zaman.?

birde yüklemeler bittikten sonra herhangi birini silmiyoruz diğilmi 2 dvd şeklinde görünecek sanırsam.?

1.dvde sadece 454109E0 klasörünü alıyorsun hd pack dosyaları yani diğerlerini silebilirsin 2 dvdyide god veya rip yap sana hangisi uyarsa oyunları hangi bölüme atıyorsan oraya atabilirsin 2 dvd şeklinde gözükmez tek dvd olarak gözükür fsd veya aurorada :)

ShockAwe

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Yanlız değilmişim :D. BF4 ün singleplayeri çok kötü olmuş hani 2 dk yapıverelim deyip yapmışlar gibi. Yarıya kadar oynayıp bıraktım fena sıktı.Multiplayeri hakkında hiçbi fikrim yok keşke oynayabilseydik :p

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
Yanlız değilmişim :D. BF4 ün singleplayeri çok kötü olmuş hani 2 dk yapıverelim deyip yapmışlar gibi. Yarıya kadar oynayıp bıraktım fena sıktı.Multiplayeri hakkında hiçbi fikrim yok keşke oynayabilseydik :p

bu oyun grafik bakımından güzel aksiyon bakımından 0 hiç rahatça ağız tadıyla aksiyon yaşadığımı hatırlamıyorum bol bol ara videolar koyuyorlar üstüne geçemiyorsun izlemek zorunda kalıyorsun

ShockAwe

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

bu oyun grafik bakımından güzel aksiyon bakımından 0 hiç rahatça ağız tadıyla aksiyon yaşadığımı hatırlamıyorum bol bol ara videolar koyuyorlar üstüne geçemiyorsun izlemek zorunda kalıyorsun
Grafik bakımından güzel de xbox 360 versiyonunun grafikleri kötüydü baya

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]