Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Battlefield Hardline Xbox 360 All [DLC] İndir [MEGA] [JTAG-RGH]

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
13,818
255,309
155


Battlefield Hardline Betrayal DLC

It’s a setup. You’d better try to save your own skin… it’s every man for himself! Battlefield™ Hardline Betrayal is the fourth expansion pack included in Battlefield ™ Hardline Premium, and is available as a standalone purchase. Betrayal introduces 4 new maps, including Thin Ice, Chinatown, Cemetery and the island of Alcatraz. Stand out, blend in, and show off with weapons and outfits customized in the new Gun Bench Super Feature. Personalize up to five primary weapons with new reticles, colors, customized camos, and more. Edit up to sixteen uniforms for a tailored look for your favorite class and faction. Betrayal also includes 5 new weapons, 2 new vehicles, and 4 new weapon camos.


Battlefield Hardline Getaway DLC

Once you have the loot, you need to get away with it. Battlefield™ Hardline: Getaway is the third of four expansion packs included in Battlefield ™ Hardline Premium, and available as a standalone purchase. Getaway introduces 4 new vehicle-focused maps, including Double Cross, Pacific Highway, Train Dodge, and Diversion, and the new Capture the Bag mode. Compete in competitive matches with the new Super Feature, all while using one of the 4 new vehicles (Performance Sedan, Import Tuner, Luxury Coupe, Limo), 4 new weapons, the Fire Axe melee weapon, the RF Jammer gadget, and 4 new weapon camos.Battlefield Hardline Deluxe Battlepack, Precision Battlepack, Suppression Battlepack, Ultimate Shortcut Bundle, Versatility Battlepack, Deluxe Upgrade DLCBattlefield Hardline Robbery DLC


Battlefield Hardline Criminal Activity DLC


Multiplayer Update 2

 

kayz98

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
4
0
1
22
Can you please update the getaway link please.Thank you in advance.
 

kayz98

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
4
0
1
22
Thank you so much for your fast response i really appreciate it but whenever i extract the Getaway dlc it gives me an error.How do i fix it?
 

kayz98

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2019
4
0
1
22
Never mind all the files worked perfectly.Thank you soooooooo much!!!
 

KadiryilmazTR

~ Kayıtlı Üye ~
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2016
9
0
1
Linkler kırılmış. Yenileyebilir misiniz lütfen? Ayrıca indirme sitesine ulaşabilmek için karşımıza çıkan pop-up ve yönlendirmelerin haddi hesabı yok. Önceden 30 saniye alan bu skip.az benzeri yönlendirmeler kimi zaman dakikalar almaya başlıyor. Bu konuda da yardımcı olmanızı rica ediyorum. En azından Dlc'leri toplu halde upload ederseniz bu can sıkıcı süreci bir daha bir daha yaşamamış oluruz. Teşekkürler.
 

Lee Jun-Fan

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
10 Mart 2015
19,031
1,624
113
Merhabalar. Alternatif link bulamadığım için yenileyemiyorum AlvRo'nun açtığı konuya bakın isterseniz. Reklam konusuna gelirsek 2 masaüstü ve 1 mobil ile denedim sorun olmadı. Ne yazık ki oradaki reklamları biz seçemiyoruz. Tavsiyem ccleaner ile temizlik yaptıkdan sonra reklama girdiğinizde boş bir yere tıklayıp sonra geçmeniz olacak.
 
Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]