Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

Alien: Isolation Xbox 360 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,631
155
Alien Isolation Xbox 360 Türkçe Yama (ÇIKTI)

Alien Isolation Xbox 360 Türkçe Altyazı Dil Dosyası İndir (ÇIKTI)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUNCEVİRİ.COM

Baran ÖNER
Burak Kavaklı
Berkay Şahinoğlu
Kerem Koldakoç
Burkay Erdoğan
XBOX 360 DÜZENLEME
BYSELAMİ

UPLOAD
THE DARKNESS

İndirme Linki silindiği için kaldırılmıştır. Xbox 360 Türkçe yama indir bölümünde, sabitlenmiş olan a-z türkçe yama arşivi konusundan indirebilirsiniz.

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,631
155
selamlar. bu oynu indirdim de türkçe yapabilmek için isogod la mı yoks aexico ile mi çevirip oynuycaz dvd1 ve dvd2 yi. vakti olan varsa kısaca yardımcı olabilirmi teşekkürler BU TU SORUNU nedir acaba

türkçe yamayı uyglaman için exiso ile jtagripe çevirmen lazım rgh bölümünde yükleme rehberi mevcut

The Darkness

Site Yöneticisi
Yönetici
Administrator
19 Mart 2015
12,545
254,631
155
ilk çıktığında denemiştim bugün 4.filmini izledikden sonra oynamaya başlayacağım biliyorsunuz alien colonial marines gibi bir facia geçirdik oyun bug üstüne bug downgrade üstüne downgrade yedi

şimdi hepsini unutun işte gerçek alien oyunu 1970'li yılların retro havasını verdiği için hem grafik hem oynanış bakımından cidden beğendim bence gerçek alien oyunu bu 1979 yılında çekilen ilk filmin 15 yıl sonrasını anlatıyor ana karakterimiz Ellen Ripleyin kızı Amanda Ripley daha iyi anlamınız için alien 1-2-3-4 izlemenizi öneririm dikkat edin alien sizi bulmasın iyi oyunlar dilerim :)

Üst Alt
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]